Teekonna algus

4/03/2014

Tere tulemast!

Minu verivärske blogi kõige esimene postitus. Tunne on hea. Kuna minu ehtelugu sai alguse aga varem, siis nüüd paari järgneva postitusega püüan kokku võtta oma senised saavutused ja jagada Teiega valminuid ehteid. 

Minu esimesteks katsetuseks pärlitega meisterdamise vallas olid naturaalsest kanepinöörist suvised ehted, mille inspiratsiooni allikaks olid minu enda aia marjad ja viljad. Kiirest ja värvilisest edust kannustatuna sööstsin edasi punumistehnika peale ja proovisin sobitada selle suure ja paksu kullavärvi keti külge. Nagu ikka, ei saa esimesi kohmetuid katsetusi just meistriteosteks kutsud, aga väike samm ühiskonnale, suur samm endale, eks ole? 


Aina edasi ja edasi katsetades ja mängides, võtsin esimest korda ette seemnepärlid. Pelglikult ajasin neid pisikesi terakesi värskelt ostetud tamiilijupi otsa. Natuke aega edasi, ja olingi valmis meisterdanud oma esimese sõrmuse. Natuke suur ja kohmakas, keerles teine veel sõrme otsas, aga mitte miski ei trumpa üle seda tunnet, et kõik on võimalik!

Ja nii juhtuski, et sellised väikesed projektikesed avasid mulle tee üüratusse pärlimaailma. Sellest hetkest alates võin uhkusega öelda, et pole kordagi tagasi vaadanud. Tee on pikk ja juba ääristatud ammendamatute ideedega.
Näeme juba järgmises postituses :)

Päikest,
Kristina

You Might Also Like

0 comments

Mugavaks lugemiseks ära unusta Momoaari FB laikida

TELLI MEILILE