DIY näomask ehk söödav kosmeetika

6/29/2014

Tere kõik see blogipere!

Perdonami i miei amici, ma olen laisk olnud. Aga seda enam põhjust end sellel mõnusal pühapäeval kokku võtta ja teiega jagada midagi imelist.

Ilmselt praeguseks olete aru saanud, et olen selline nokitseja tüüp. Well, peale ehete on ju veel võimalik ise teha muid asju! Nimelt täna kirjutan teile oma suurest lemmikust ja ühtlasi ka maailma lihtsamaist koorivast maskist, mida TEIE KÕIK saate vaid paari minutiga ise järgi proovida.

Vaja läheb vaid kahte koostisosa, mis on suure tõenäosusega juba köögiriiulil olemas:

  • kohvipuru - ideaalselt sobib masinast läbi käinud kohvi puru
  • õli - oliiv- või kookosõli 
Kohv pinguldab, koorib ja värskendab, ning õli pehmendab ja niisutab. Ideaalne minu kiire ja lihtsa elutempo juures. Aga asja juurde.

NB (Õli võib tegelikult asendada ka näiteks meega või naturaalse jogurtiga. Mõlemad on rahustava ja niisutava toimega. Just suvisel ja kuumal ajal soovitan jahutavat ja niisutavat jogurtimaski, mmmmm :)

Nii. Kõigepealt on oluline teada, kohvipurud on erinevad. Mina kasutan mokat, seetõttu ka kohvi mida kasutan on oluliselt peenema jahvatusega. Toime näole on sama, lihtsalt mida jämedam puru seda ettevaatlikum tuleb oma nahaga olla! Õliks on mul seekord imeline Rimi neitsioliivõli xD Fancy, I know.


Pärast kohvi joomist võtan oma järelejäänud puru
ja lisan sellele 2-3 tl õli, vastavalt kui tahket õi vedelat ise soovite.


 Segame ära...jaaa näkku!

 
Kasutamine:
ETTEVAATUST! Näonahk on õrn, seega tuleb maksimaalselt ettevaatlik olla. Kuiva ja õrna naha puhul tuleb mask vaid sõrmedega näole tupsutada, ilma hõõrumata. Mina olen ka õrnalt masseerinud, et suurendada koorivat mõju. Lase maskil peal olla kuskil 15-20 ja loputa seejärel leige veega.


Et kõik õli korralikult poore umistmata maha saada, pesen pärast maski nägu kaks korda. Esimene kord kasutan ka oma imelist näoharjakest :) Ja teine kord õrnalt vahuga.


Viimase sammuna puhastuses kindlasti näovesi, et viimasedki õlijäänused ilusti eemaldatud saaksid. Pärast läheb peale Tony Moly punane õun ja korras.

Proovige järgi, jään huviga tulemusi ootama!

Näeme!

You Might Also Like

0 comments

Mugavaks lugemiseks ära unusta Momoaari FB laikida

TELLI MEILILE