Holika Holika Aqua Petit Jelly BB cream

6/15/2014

Vahelduseks TonyMoly'le räägime täna minu uuest armastusest, Holika Holika Aqua Petit Jelly BB kreemist . Tegemist on siis tootega Lõuna-Korea firmalt, Holika Holika.

BB kreem tuleb küll armsas, aga natuke ebapraktilises klaasist 40ml suuruses purgikeses. Korgi küljes on spaatel, millega saab kreemi raiskamata kanda otse näole või pintslile. Pakendis tuleb kaasa ka meigikäsnake, mida mina otsustasin küll mitte kasutada.


Kreem on tõesti väga kerge, eriti kuna 80% moodustab piparmündivesi, ühtlustub ja sulandub kergesti, jättes ilusa niisutatud lõpptulemuse. Sisaldab ka UV-kaitset ja SPF20 PA++

Katvus on üllatavalt hea, muidugi ei varja see üksida suuremaid põletikulisi kohti, ega ka hüperpigmentatsioon või hüpopigmentatsioonilaike (vastavalt siis kas tumedamaks või heledamaks tõmbunud akne armid). Samuti ei sobi see suuremate pooride katmiseks.

Natukenegi tihkemad kreemid sulavad kibekähku laiguliseks, aga see sobib ideaalselt praeguse ilmaga ja aitab hoida naha värske, suure veesisalduse tõttu on nägu loomulik ja pole tundagi, et kreem peal on.

Teatud aja möödudes muutub minu otsmik ja nina üsnagi läikivaks ja üllataval kombel ei "sulanud" Holika Holika BB kreem sealt minema ja püsis peal lausa terve päeva, mis on minu jaoks üsnagi üllatav. Parema katvuse saab väga lihtsalt näiteks puudrigagi. Kuid sel juhul esines minu jaoks ka ainus miinus. Võimalik, et tegu on minu rasuse naha eripäraga, aga kuigi kreem püsis päeva jooksul peal, siis õhtuks piisas vaid kergest salvrätiga riivamisest, et kogu kraam hakkaks maha tulema. Seega, looky, no touchy!

Ja et te saaks võimalikult hea ettekujutuse, siin on ka Before and After. Nagu näha siis punetust BB kreem täielikult ei kata, aga tooni ühtlustumine on märgatav!


Kokkuvõttes on tegu taaskord suurepärase tootega, mida julgen kõikidele nahatüpidele soovitada. Pärast kahenädalast pea igapäevast kasutamist ei ole mu kapriisel näonahal seniks veel ühtegi etteheidet olnud. BB kreemi fännidele soovitan siiralt, proovige Holika Holikat!

Peatse kohtumiseni ;)

You Might Also Like

0 comments

Mugavaks lugemiseks ära unusta Momoaari FB laikida

TELLI MEILILE