I love my job?

6/19/2014


Selline lilleline käevõruke on justnimelt tööl valmis vorbitud. Kiire, lihtne ja armsalt suvine. Üks helge hetk kui päeva lõpus õhkasin, Ah, I love my job :)

I love my job, lause, millega peaks alustama igat hommikut ja elu oleks kohe poole lihtsam. Ma ausalt mõtlen mõnikord töölt lahkudes, et mitte kunagi enam ei taha siia tagasi tulla. Ja siis järgmine hommik näen oma kolleege ja kõik on meelest.

Ma üldjoontes armastan enda tööd ja valdkonda. Raske on seda muidugi meenutada, kui tunned end ülekohtuselt kohelduna... Mida teha kui on tunne, et lihtsalt enam ei suuda ja ei taha? Mina keeran kasvõi poole lause pealt selja, kõnnin tulekoldest eemale ja võtan endale minutikese. Selle minuti jooksul on võimalik õige hingamisega langetada vererõhku ja kähku silme eest läbi lasta põhjuse MIKS sa siin hetkel oled. Uuesti fookuses, kõht sisse, rind üles ja edasi. Ka maailma suurima probleemi lahendamist tuleb hakata samm sammu ja jupp jupi haaval lahendama.

Kui ma mõtlen, siis tegelikult mõned minu parimad töökogemused üldse ja suurimad naerud on selle sama kollektiiviga, kes võibolla pool tundi varem pani mind füüsilist vägivalda ihkama.

Seega kallid inimesed, kõik on tõepoolest ISEENDAS kinni. Edukusel ei ole maagilist võtit ega rohktu mida sisse süüa. Sa kas näed põhjust alla anda või uut väljakutset lahendamiseks.

Pressure makes diamonds.

Näeme.
You Might Also Like

2 comments

  1. Õu, parim kollektiiv oli siis, kui ma ka seal töötasin, eksole! :D

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Hahaha, seega... sinu kaotus? :D

      Kustuta

Mugavaks lugemiseks ära unusta Momoaari FB laikida

TELLI MEILILE