Tony Moly Egg Pore Seeria

6/17/2014


Ta-daa, minu HAULi järgmised TonyMoly tooted, munaseeria ehk Tony Moly Egg Pore Series. Kuna kasutan neid korraga, püüan ka ülevaate mahutada ühte postitusse. Seeria koosneb kolmest munast, millede eesmärk on likvideerida ja vähendada valgeid ja musti täppe ning puhastada ja poore ahendada.

Esimeseks sammuks seerias on Blackhead Out Oil Gel, munakujulises topsikeses on peidus 30ml.
Selle õli/geeli eesmärgiks on eemaldada surnud naharakud, pooridest üleliigne rasu ja mustus ning eemaldada must- ja valgepead. 

Geel sisaldab kameelia lille ekstrakti, mis rahustab ja puhastab poore seestpoolt ning kiirendab nahaärrituste paranemist. 

Kasutamine on imelihtne. Pärast näo puhastamist tuleb geeli kanda suurte pooridega või mustpeadega alale (nagu nina, põsed) ja 2-5 minutit masseerida ja seejärel leige veega loputada.Järgmise sammuna tuleb muna nr. 2, Egg Pore Tightening Pack.

Selle munakese sees peitub maha-pestav savimask, mille eesmärgiks on samuti pooride ahendamine ja üleliigse rasu ja mustuse eemaldamine. 

Koostisesse kuuluvad samuti kameelial lille ja munaekstrakt, aga ka Bentoniit ja Kaoliin, mida leidub savis ja mis on mõlemad sügapuhastava toimega, muutes naha säravaks ja pehmeks.

  Tavaliselt olen seda kasutanud ninal ja põskedel - siis alal kus on soov poore vähendada. Mask kuivab kiiresti ja meeldival kombel ei kivistunud mu nägu groteskseks irveks, nagu võibolla on juhtunud eelnevate savimaskidega :D mõjuajaks on märgitud pakendil 15-20 minutit ja peale seda tuleb mask leige veega maha loputada. Pean rõhutama siinkohal, et mask tuli maha ülikergesti ja nahk jäi tõesti puhas ja pehme. 


Ja viimane kuldmuna on Egg Pore Silky Smooth Balm, mida mahub potikesse 20ml. Tegu on siis praimeriga, mis toimib ka palsamina. Teeb naha tõesti pehmeks, lausa siidiseks ja pärast pealekandmist on poore tõesti vähem näha. 

Sisaldab jällegi kameelia lille ja muna ekstrakti, mis kiirendavad surnud naharakkude eraldumist ja pinguldavad muutes nahka elastsemaks.


Ja kuna tegu on rasu vähendava tootega, siis pikendab see 2in1 primer ka meigi eluiga. Midagi täpselt minu nahale - suured poorid ja rasune T-zone. Natuke kreemjat palsamit enne BBkreemi ja üks mure juba vähem. 

Ülimalt kasulik muna, kuid kuna ma igapäevaselt suur primeri kasutaja ei ole siis on see minu kõige vähem kasutatud muna. Aga igasugused pildistamised, väljaminekud ja olukorrad, kus peaks olema ilus ja esinduslik, go go kuldne muna!Lõppkokkuvõttes jäin munaseeriaga rahule. Ma ei ütleks et poore ahendav toime oli meeletu, pigem ajutine, aga sügavpuhastavad olid nad kindlasti. Jätkan kasutamist ja hoian teid kursis kui peaks täiendavaid tulemusi ilmnema.

Aaa, kõikidel munadel peaks teoorias saama ka ülemise otsa lahti koksata, ja kasutada seda taimede kasvatamiseks. Hmm.... Ma ei tahaks nüüd olla sarkastiline, aga ehk oleks targem kosmeetika tegelastel jääda kosmeetika juurde..? Postitus on juba liiga pikk selleks et laskuda vestlusesse kui meeletult ebapraktiline see oleks. Aga hey, A for an Effort, väga nunnud on nad sellegi poolest!

Näeme!

You Might Also Like

0 comments

Mugavaks lugemiseks ära unusta Momoaari FB laikida

TELLI MEILILE