TonyMoly Red Appletox Honey Cream

6/14/2014Jätkan TonyMoly sarja toodete ülevaatega, tutvustades seekord eelmises postituses mainitud teist võluõnuakest. Punane õun ehk TonyMoly Red Appletox Honey Cream, mis tuleb samuti üliarmsas punast värvi õuna pakendis (80ml)

Tegemist on niisutava kreemiga, mis peaks sobima igale nahatüübile.

Üsnagi muljetavaldavasse koostisesse kuuluvad:
  • AHA (Alfa hüdroksiid happed) - looduslik koorija, mis kiirendab surnud naharakkude eraldumist
  • Taruvaik (Propolis) - sisaldab tugevaid antioksüdante, kasutatakse väiksemate haavade raviks
  • Mesilasema toitepiim (Royal Jelly) - põletikuvastane ja rahustav toime
  • Manuka mesi otse Uus Meremaa metsikust loodusest, mis on tugeva antibakteriaalse toimega, sisaldab B6 vitamiini
  • Tume mesi (Black Honey) - niisutab, sisaldab C-vitamiini ja aminohappeid
Kreem ise näeb esmapilgul tõesti välja mesine ja karamelline. Kaane all peitub väike spaatlikene, millega saab kergesti ja hügieeniliselt kreemi näole kanda. Huvitaval kombel muutub kreem nahal vedelaks ja kiiresti imenduvaks. Nahk ei jää kleepuv ega ebameeldivalt raske või rasvane.

Kasutamine: soovituslikult tuleks kreemi kasutada kuni 3 korda nädalas kas hommikuti või õhtuti. Olen 2 nädalase katse-eksitus meetodi vältel leidnud, et minu lemmikuks on kasutada seda just õhtuti ja pärast koorimist tavalise kreemi asemel. Nahk jääb pehme ja elastne. Vaikselt ühtlustuvad isegi armid ja ebatasasused. Boonusena lõhnab ka see kreem tõesti kui äsja pooleks lõigatud õun.

Tundub, et olen leidnud kreemi, mis on ideaalne ja energiast pakatav pehme niisutaja, sisaldades kõikke mida vajab minu näonahk eriti just meie külmas ja karmis kliimas. Ja kuna kasutan seda vaid tõesti kuni kolm õhtut nädalas piisab õunakesest kindlasti vähemalt 4ks kuuks. Järjekordne 100% õnnestunud investeering õnnelikumasse näonahka.

You Might Also Like

0 comments

Mugavaks lugemiseks ära unusta Momoaari FB laikida

TELLI MEILILE