Innisfree No Sebum Mineral Powder

7/01/2014


Minu esimene Innisfree toode mida praeguseks kasutanud olen.

Kuskil kaks aastat tagasi elasin ma aasta Inglismaal. ja mu näonahk oli ideaalne. Ja ma mõtlen siis nii puhas ja normaalse jumega, et ma ei kasutanud isegi BB kreemi. Pesu-koorimine-toonik-kreem rutiin. Ja nüüd, poolteist aastat hiljem, karju või appi! Nahk on rasune, kergesti ärrittuv ja lihtsalt tüütu!

Pika katsetamise peale olen leidnud tooted mis enam vähem suudavad seda pidu ja pillerkaart mu näos taltsutada, aga rasususest ei ole ma võitu saanud. Ja vähe on ebameeldivaimaid asju kui kena jumestuse rikkuv läikiv otsaesine, ninaümbrus, lõug... Kõlab tuttavalt?

Selle jaoks otsustasin proovida Innisfree No Sebum Mineral Powder'it. Tegu on siis värvitu puudriga mille eesmärgiks on rasust nahka pikemaks ajaks matistada.


Mineraalpuudrit mahub väikesess armsasse mündivärvi karbikesse 5g. Puuder on hääästi peen, tõesti nagu tolm ja lõhnab... piparmündilaadselt? Close enough. Soovitan kohe avamisel kaitsekile MITTE maha rebida. Kogu kraam on esimese päevaga lennus. Nõelaga saab suurepäraselt torgata 2-4 augukest, kust tasapisi puudrit vaevata kätte saab.


Innisfree on kaasa ka pakkinud sellise armsa puudritupsu. Mina eelistan siiski pintslit, tupsuga läheb liiga palju peent puudrit kaduma.


Nagu näha, tundub puuder valge, nahale kandes aga sulab ühtlaset nahatooniga, värvi muutmata. Sobib kasutamiseks nii otse BB kreemil, jumestuskreemil kui ka viimistlusena kompaktpuudril. Mina eelistan seda kasutada just otsmikul ja ninaümbrusel.

Koostis: Oluline põhjus miks otsustasin valida just selle toote. Pea esimese asjana jäi silma termin 6FREE. (Tegelikult tuleks seda otsida iga toote koostisest). Ja see tähendab, et toode ei sisalda kuute kõige ohtlikumat koostisosa.
-ei parabeene
-ei kunstlikke lõhnaineid
-ei loomseid osakesi
-ei kunstlikke värrvaineid
-ei talki
-ei mineraalõlisid

Puuder on tehtud Jejult korjatud puhtast piparmündist ja mineraalidest. Seega, igati ponks värk! 
 
Toime: Olen nüüdseks kasutanud seda pea 2 nädala, mitte küll igapäevaselt aga tihti siiski. Mulle meeldib kui siidise ja mati tunde see puuder jätab otse pärast peale kandmist, aga nagu ootasin, ei kesta see kaunis tulemus väga üle 3-4 tunni. Kiirel päeal võin tõesti juba 3 tunni möödudes, oma laupa peeglina välja rentida >.<

AGA ma ei kahetse, et selle ostsin!  Hinna ja kvaliteedi suhe on superhea, ma pigem käin 2 korda päevas nina puuderdamas kui mingi keemilise jamaga end kokku määrin.

Oh, ja by the way. On siis näha ka pildikvaliteedi hüppelist arengut, mmmh?  Ise olen küll nii elevil :D

See You!

You Might Also Like

0 comments

Mugavaks lugemiseks ära unusta Momoaari FB laikida

TELLI MEILILE