Suvepalavik. Ei, päriselt >.>

7/02/2014

Haigeks jäämine sakib. Kohe päris ausalt ja eepilistes mõõtmetes. Siinkohal tahaks põlevate tõrvikute ja muude terariistadega vehkides tervitada Eesti suve. You suck!

Nii. Eile hakkas pea valutama. Mida iganes. Külitasin poolunes diivanil. 2 tundi hiljem ta-daa, 37.3 Ja see kõik selle pärast, et ma ei pannud JUULIKUUS oma villast mantlit selga. FFS. Hommikul rebisin end ikka vapralt tööle, tundus et nagu on parem...? Big Mistake. Pärast nelja tundi udu sees hõjumist panin pillid kotti ja koju.


Ja püsivalt 38C kandis


Terve päeva olen sisse joonud ingveri-sidruni-mee teed ja kuristanud soolaveega. Neel hakkab ka kõigele lisaks paiste tõmbama. Umbes täpselt miljon asja tahaks praegu tegemist, aga nope. Ma siis lesin siin ja valutan.

Ainuke positiivne asi tänase päeva juures, avastasin raamatu nimega Cruel Beauty. Jeesjees, on jah naistekas, AGA kellele ei meeldiks Beauty and the Beast?! Tegu on klassikalise muinasjutu kaasaegse ümberjutustusega, kuhu on julgelt sisse segatud Kreeka mütoloogiat. Ja no kui Beauty iseloom on stiilis, "This is where I should beg for mercy. I smashed my fist into his face." Siis I'm in! 

Ja asja teeb veel paremaks Beast, “If you start wondering how this house works, you'll likely go mad. That could be amusing, I suppose. Especially if it's the kind of madness that causes you to run naked through the hallways. Do feel free to indulge in that anytime.”
So much WIN!

Okei. Ilmselgelt on aeg lõpetada. Tuli meelde et kuskil pool tundi tagasi panin tee tõmbama >.>

Näeme!

You Might Also Like

0 comments

Mugavaks lugemiseks ära unusta Momoaari FB laikida

TELLI MEILILE