Traat ja helmed

7/30/2014Ciao a tutti!

Järjekordselt on piinlikult kaua aega mööda läinud – üsna nõme on sama lausega iga teist postitust alustada... Aga tõsi ta on. Mindagi erilist juhtunud ei ole. Kuum on. Tänane päev juba ei alanud hästi, seega põgenesin võimalikult kiiresti koduseinte vahele. Mis muidugi ei takistanud probleemidel ja hädadel mind telefonitsi ja meilitsi kätte saamast >.>

Kõige selle suure masendusmulli sees sain lõouks piisavalt palju (negatiivset) energiat, mis mind uut postitust kirjutama tõukas, wuhuu? I guess. 

Tahan jagada oma esimesi metalli-traatidest ehete tegemise kogemusi. Selguse mõttes kordan, et pole kunagi proovinud metalliga mängida. Ma ei teagi miks. Tundub nii... keeruline? Ausalt, isegi aukartusäratav :D Anyway

Alustuseks hankisin endale traadid suuruses 18 ja 24 (mis peaksid läbimõõtudelt siis vastama 1,02mm ja 0.51mm). Ostes mul ei olnud õrna aimugi, mis ja kuidas traadid töötavad, valisin lihtsalt katse-eksitus meetodil kaks välja. Jaaa siis hakkasin katsetama. Oh seda sõrmevalu >.> Selline nägi välja minu töölaud. 


Alustasin kõrvarõngastega. Noh. Ütleme nii et paarilisega ei hakanud vaeva nägema. Aga õppisin traati korralikult painutama ja sain teada kuidas kuju fikseerida. Ja kuidagi tundus loomuliku sammuna edasi proovida sõrmuseid teha. Noh needsin end kähku maapõhja, aga pooleli ka ei jäta!

Sellised on minu kõige esimesed katsetused. Esimeseks kommentaariks tuli küll, "Oi, päris kenad! *piinlik vaikus* aga ära ehk rohkem sõrmuseid tee." 
...

Well. Tegin ikka. Jätkates sõrmusterindel, tahtsin proovida midagi lahedamat. Spiraalid it is! Inspiratsiooniks oli keltide Spyral of Life, ehk eluspiraal? Igal juhul sümboliseerib elu ringina toimivat protsessi - elu, surm, taassünd. Või ka keha, mõte ja vaim. 


Tunne oli just selline, nagu oleks Everesti otsa ronimisega hakkama saanud. Juubeldasin siis rõõmsalt omaette, et näha on progressi ja lootust on jne jne. Ja samas tõdesin et poeletilt leides oleks esimene mõte küll, kes sellist kräppi nüüd siis ostma peaks?

Nägudeni!

You Might Also Like

0 comments

Mugavaks lugemiseks ära unusta Momoaari FB laikida

TELLI MEILILE