Minu Itaalia: Sissejuhatus

10/01/2014

Tere kõigile!
 Selle sissejuhatava postitusega loodan algust teha enda isiklikule miniseerijale Minu Itaalia. Arvan et see on hea koht jagada enda kogemusi Itaalia inimeste, toitude, kultuuri, ja kõige osas, mis veel on silma jäänud. Olen ümberringi inimesed kõrini ära tüüdanud, siin aga ei saa keegi mind takistada, muhaha. Seda postitust ja ideed olen küpsetanud juba ikka päris pikka aega, lõpuks leidsin et nüüd on aeg seda teiega jagada.

Makaronimaa ja Eesti vahelt olen praeguseks tihedamalt reisinud juba üle aasta. Seega väike kogemustepagas on olemas. Selles sissejuhatavas postituses ma veel mingi täpse aspekti juurde ei lähe, pigem jäägu see selliseks pildipostituseks. Katsun piltidesse panna esmamuljet, mis minule sellest imelisest ja kummalisest maast jäi, inimesed ja muu hüsteeriline jäägu teiseks korraks ;) Hoiatan ette ka, enamus pildid on veel tehtud vana seebikaga, katsume üle elada. Hästi palju pilte pole üldse blogikõlbulikudki, booo.

Mõned linnavaated:See oli üks esimesi vaateid, mida nägin. Forever special. Kevadel on nõlvad kaetud värviküllaste lilledega ja suvel hoiavad mäed kogu tuule kinni. Parim koht piknikuks.


Ja siin? See on täiesti normaalne et koduaias kasvavad katuse küljes viinamarjad. Nendest tehakse veel veini ka :D

Ma ei uskunud et ükski järv võiks nii sinine olla. Imeline, aga ka keset suve vaid 5-6C kandis.


Ja sellega on avapauk tehtud. Väga raske on esmamuljet kirjeldada. Mäletan vaid et enamus ajast autoga mägedevahel ringi vuhistades olin pea et nägupidi klaasi külge kleebitud. Mäed ja vaated võtavad sõnatuks, vaja on meistriklassi vilumust et kasvõi natukene seda võlu fotodega edasi anda. Ma nii kahetsen, et ma koheselt ei hakanud märkmeid tegema. Nii palju mind esmalt hingepõhjani shokeerivat on praeguseks nii omaseks saanud, et teistmoodi lihtsalt ei mäleta.

Tuleb aga ootama jääda järgmist postitust. sneakpeak: Igapäevase lõunasöögi ABC, ihih.

Ideid, küsimusi, ettepanekuid? Liinid on valla.

Näeme!

You Might Also Like

0 comments

Mugavaks lugemiseks ära unusta Momoaari FB laikida

TELLI MEILILE