Sugar Me, pretty please

9/29/2014

Esmaspäääev, ma tervitan Sind, ja kõiki teisi kes siia sattuma peaksid.

Jälle uus nädal. Ma ei suuda uskuda,et september lõppeb. Lõputöö kus sa oleeeed....

Selle asemel et nina raamatus istuda, tuli isu täna midagi uut proovida. Vesivärvid it is! Teine pool on juba pikemat aega peale ajanud, et pliiatsile lisaks peaksin värve proovima. Noh. Suurest frustratioonist jäin pooltest juustest ilma. Ja need mis pähe jäid läksid ka halliks >.> Ma ei hakka internetiruumi reostama esimeste pintslitunnestustega. Miski ei aja mind rohkem närvi kui suutmatus aju genereeritud pilti paberile kanda. 

Suurim viga mis ma vist tegin oli liiga kiiresti liiga suureks. Alustasin küll kriipsutamisega, varjutamise ja paari puuga. Ja siis püüdsin mägimaastikut,veekogu ja peegeldust tabada. Just no. Seega uhkusega saan vaid presenteerida: Study of Bushes


Üsna pea olid kõik kohad värvi täis. Hullult halb mõte on valge lina kohalnäiteks pritsimistehnikat proovida. Just so you know

Õhtul võtsin jõu kokku et võidelda  karupükste vastu. Kuulsin esimest korda Sugar Me sukruvahast päris ammu, üsna positiivset tagasisidet tuli ka. Siis muidugi läks meelest, kuniks eilseni. Uudistasin väikeses looduskosmeetika poekeses ringi kui järsku ilus punane potsikuke mulle otsa vaatas. Kui viitsimist on, olen vahaga mänginud küll ja küll. Thank god et mu valulävi on lehma omaga võrreldav, anna jalaga ja nädala pärast sinikat nähes ühendub üleval pool ära, jälle olen kuskile koperdanud.

Enivei. Eelmainitud põhjusele lisaks olen ka meeletult laisk. Seega kuu aega muretut elu... *südamesilmad* (Tsau Maigi :*) Valisin suhkruvaha roosiveega, normaalsele nahale, midaiganses see siis tähendama peaks. Mesi lihtsalt pole minu teema. 


Ostes soovitati kindlasti videot vaadata kodulehelt. Nooh. Vaatasin. ... Peab tõdema et päris impressive. Palju vähem valusam kui minu tavaline hard wax. Aga võibolla seetõttu ka minu jaoks natuke  raskem käsitleda. Umbes pool tundi hiljem, olid mul karupükste asemel popid laigulised karupüksid... Pokerface. Lubatud 0,2mm ma igal juhul kätte ei saanud, nii et rohkem raiskama ei hakanud oma vahakest. Ootan huviga juba et uuesti proovida saaks.

Väga random sidenote: kogu vahaga mässamise ajal valdas mind kohutav isu ja soov see karamelline teema ära süüa. Brr. Ma isegi ei oska seda kuidagi kommenteerida. Highly disturbing.

Mis seal ikka. Kuna olen eriti pildivaene viimasel ajal olnud, siis mõned kaadrid sünnipäevalilledest. Parim aeg aastas, maja on alati lilli otsast otsani täis <3

Näeme juba järgmine kord. You Might Also Like

0 comments

Mugavaks lugemiseks ära unusta Momoaari FB laikida

TELLI MEILILE