Etude House Real Art Cleansing Oil

10/06/2014


Olen väga elevil, lõpuks ometi saan Teieni tuua ühe ehk oma praegustest kõige kõige lemmikumatest toodetest üldse,  Etude House Real Art Cleansing Oil Moisture.

 

Ma ei olnud kunagi leidnud ühtegi meigieemaldajat, mis täielikult eemaldaks mu ripsmetušši, ja isegi mitte veekindla vaid tavalise. Kõik suuremad tootjad olen läbi proovinud, piimad ja veed, pesu ja vatitupsuvariandid ja vahet pole kaua ma tupsutan, kui just ripsmeid välja tirida ei taha nooo siis ei tule see keemia maha. Pärast pesu on ikka silmaalused mustad. How??

Ma ei teagi, mis mind ajendas ostu sooritama.  Nägin vist Meoni FB lehel reklaami. Tollel hetkel oli veel kampaania ka, et iga ostuga tasuta kaasa konnjaku pesukäsn. (Mis on muide imeline!) Ja ülejärgmine päev ootaski pakike mind juba automaadis. Mõnus vaheldus eBay kuuajalisele ooteperioodile. Natuke pelgasin, et kuidas ma siis oma niigi rasusele nahale veel õli peale määrin.. Kõik mu hirmud osutusid aga alusetuks.

 Siin on Konnyaku Facial Puff, ehk looduslik ja rohelise tee ekstraktiga puhastuskäsn. Pakendil oleva tutvustuse järgi peaks käsnake olema ideaalne rasuse naha puhastamiseks ja isegi päiksekahjustuste ravimiseks.

Pakend on mugav ja praktiline. Läbipaistvas pumbaga pudelisse mahub 200ml. Kolme kuuga olen igapäevaselt kasutades ära tarbinud nii väikese osa, et peaks jätkuma veel pikakajaks.
Kuidas kirjeldada seda tunnet mis nahale pärast jääb?

Õli näole määrides on niiiii pehme tunne, ja ilmseleglt on näha, kuidas kõik hommikul peale määritu naha küljest lahti tuleb. Parim on aga maha loputamine. Tegemist on õliga, aga pära veega loputamist pole sellest jälgegi. Suurim hirm oligi, et mis siis kui paks rasvakord fossiilina permanentselt näkku kivistub (khmkhm all you veekindlad rasvased meigieemaldid). Aga tühjagi. 

Muidugi ma pesen alati ka puhastusvahendiga üle, ja seda parem tunne jääb. Õlil ei ole ka mingit tugevat keemilist lõhna, mida veel pika ajamöödudeski tunda oleks, kui siis pigem natuke selline tsitruseline. Nagu ma ütlesin, minu üks absoluutsetest lemmikutest, mida kindlasti kavatsen tulevikus uuesti osta.

Paaril korral on tulnud võõrsil olles mingit muud meigieemaldit kasutada ja appikene, ei! Alati on tunne et tirin või kuivatan nahka või lihtsalt hõõrun baktereid laiali... Samas sarjas on veel Light versioon ja Deep Moisture. Light on kuuldavasti lavedliõliga ja eriti sobilik tundlikule ja akne all kannatavale  nahale. Kuldne kesktee Moisture tundub küll juba perfektsusena, aga kes teab. Igal juhul, täiesti kindel on see, et Etude House Real Art Cleansing Oil jääb minu riiulile veel väga pikaks ajaks.

Näeme!

You Might Also Like

0 comments

Mugavaks lugemiseks ära unusta Momoaari FB laikida

TELLI MEILILE