Järele proovitud: Skinfood Black Sugar Wash-Off Mask

4/21/2015

Millest ma veel üllataval kombel puudust tunnen on oma kogemuste ja katsetamiste jagamine aka toodete reviewd. Seega ilma pikemalt jokutamata, seekordne toode on Skinfood Black Sugar Wash-Off Mask ehk siis kooriv mask Brasiilia meega.Tegemist on siis Korea kosmeetika austajate hulgas ühe populaarseima kooriva maskiga. Tavaliste plasmassist pallikeste asemel ,millega võibki nahka koorima jääda, koosneb suhkrumask konkreetselt suhkrust. Purgis on näha tumedat suhkrust massi, mis siis kantakse niiskele näole ja õrnalt hõõrutakse kuniks kõik on sulanud.


Üldiselt kaasneb maskidega kaks äärmust. Mahalopudades jääb nägu kas rasvane või vastpidi ülikuiv ja kiskuv. Suhkrumaskiga peab tunnistama et leige veega üle loputades on nägu mõnusalt prink js pehme, miski ei tiri ja nahal on puhas tunne.

Ma tean, et  pole pikemalt oma nahast ja probleemidest rääkinud, aga in a nutshell, praegu vajan tihedat ja üsna tugevat koorimist, et lahti saada kenadest sügavatest ja lilladest aknearmidest. Go me! Pakendil on kirjas, et kasutada 1-2 korda nädalas, nagu ikka sellist tüüpi toodetega.  Antud hetkel kasutan mina seda aga koorijana igal õhtul ja maskina umbes kord nädalas, kui sedagi.                                     Purgist võttes on näha niisket ja karamellist massi 


Mis niiskele nahale hõõrudes lahustub mõnusaks maskiks

Suureks boonuseks on veel ka brightening effect, mis siis on värskendav ja, ma ei tea, nahatoon
tundub kuidagi ühtlasem. Vaikselt vaikselt hakkavad 50 erinevat lilllat varjundit ühtlustuma

Üheks miinuseks on aga lõhn. Lõhn iseenenest on mõnus karamelline ja natuke tsitruseline, aga see tähendab, et mingil määral on siiski lisatud lõhnaaineid. Seega 100% loodusliku ja tervisliku alla toodet siiski liigitada ei saa. Buu.

Ühesõnaga kokkuvõttes, miks ma eelistan just seda igapäevaseks koorimiseks?

1. See pole liiga "karm", aga siiski koorib, nägu jääb pehme ja PUHAS
2. Nahatoon aeglaselt ühtlustub
3. Reljeefsed ebatasased kadusid juba nädalaga!

AGA

1. Pole 100% looduslik, võib ärritada lõhnaainetele tundlikku nahka

You Might Also Like

0 comments

Mugavaks lugemiseks ära unusta Momoaari FB laikida

TELLI MEILILE