Karmavõlad ja destressing

4/25/2015

Ma ei ole kindel, mis ma oma karmale teinud olen, aga miskit kindlasti. Tahtsin minna sõbrannaga kultuurikilomeetrile pildistama. Üsna tagasihoidlik soov. Ja kena päikeseline ilm oli ka, davai. Kompsud kokku, kaamera selga, minek. 

Poolel teel tuli välja et aiii vana, kultuurikilomeer on juba päris pikka aega olnud under construction. Ehk mülkkaks üles kaevatud -_- I was not amused

Davai. Plaan 2 oleks nagunii koleda ilmaga minna olnud KUMUsse, Halma af Klinti kaema. Raudsel tahan näha. Seadsime siis sammud Kadriorgu. Tahate pakkuda mis välja tuli? Apparently esmaspäevadel muuseumid ei tööta. Come the **** ooooooon. Seriously? Suhteliselt sihitult jalutasime siis pargis ringi, kaamera ju kaasas, äkki leiab vähemalt fogeenilisi oravaid. Muidu võiks ka luikki pildistada, aga need toideti surnuks ju. Hea töö, saiatädid!Long story short. Oravaid ei olnud. Küll aga leidsime Jaapani aia üles. Natuke antiklimaatiline, pärast pikka rännakut osutus park üsna, noh, väikseks. Ja ainsaks elumärgiks olid paar unist parti ja tiirud.
AGA, teel tagasi, kui kogu lootus huvitavaks päevaks oli juba maha maetud, kohtasime Onu. Just nimelt. The Onu.


Üksik vanahärra, hiiglasliku objektiiviga, seisin puu all linnud peos. Jepp, you heard it. Tihased ja kamraadid kõik sebisid tal peos. Vaatasime silmad suured ja sõbranna sosistas karjudes, "Onu on Disneyprintsess!!!" Mina vist lihtsalt jõllitasin mokk maani.

Siis aga jalutas meieni, mühistas miskit endale vene keeles habemesse, ja viipas et ma oma käe välja sirutaks. Noh... Sirutasin siis, mille peale Onu mulle peotäie kaerahelbeid pihku puistas, noogutas ja naeratas ja mind puu alla seisma saatis. Käed õieli ...

Natuke imelik oli, aga eks ma siis seisin seal. Ja mis sa kostad, paar minutit oli möödas kui hakkas sagimine pihta. Ma olen üsna kindel et mingi hetk ma ise röökisin IM A DISNEY PRINCESS. See oli vaimustav. Kui käsi poleks ära väsinud, olekski ma sinna seisma jäänud. Pärast näitas kaamera 400+ fotot. Aitäh Onu, sa olid imeline!

You Might Also Like

0 comments

Mugavaks lugemiseks ära unusta Momoaari FB laikida

TELLI MEILILE