Troonide mäng

4/24/2015Ma ei jaksa täna mingil sügaval teemal kirjutada. See mitmekuuline asjatu ootamine ja pinge on üsna kurnavad olnud. Vajan midagi hoopis põnevamast kui seda on minu elu.

Näiteks hoopis Jää ja tule laulust ehk Troonide mäng!.


Troonide mäng on tegelikult hoopis sarja esimese osa pealkiri, ma ei tea miks kõik tervet sarja selle nimega kutsuvad. Tulihingeline fänn minu sees ei nõustu sellega. Anyway, ma olen üks nendest kes enne filmi/sarja tahab kindlasti raamatut lugeda. See eepiline gigant on aga kohutav ja imeline korraga ja ma olen seda juba terve igaviku lugenud. Me räägime siin aastatest juba Aga lahti ka ei saa. Need tegelased! Ah. Ei. Nendest ei saa lahti.

Kirjutada igast maailma otsast samaaegselt ja erinevast vaatepunktist, ma näen miks GRRM on kus ta tänaseks jõudnud on. Ja muidugi kaks esimest hooaega mida ma olen endale lubanud ära vaadata. *piinlik vaikus* Game of Thrones võtab vaikselt mu elu üle. Kõikkide meelehärmiks poetan juba igapäevavestlusestesse sarja reference sisse. Ja keegi ei saa neist aru.. Või hoopiski kui keegi vastab, EMBAME!

Ma ei jaksa nii palju fangirlida kui kiiresti internet genereerib. Selles mõttes et haloooo, IT’S ALL FUN AND GAMES UNTIL YOU REALIZE THE RELATIONSHIP OF TWO FICTIONAL CHARACTERS OWNS YOUR SOUL AND YOU CAN’T GET YOUR LIFE BACK AND NOTHING MATTERS ANYMORE ...
Khm. Ühesõnaga.

                                                       Cut off his manhood and feed it to the goats!

You Might Also Like

0 comments

Mugavaks lugemiseks ära unusta Momoaari FB laikida

TELLI MEILILE