Bloggeri app androidile

5/08/2015

Ma ei saa aru, miks on blogger androidi kasutajatele lihtsalt VÕIMATUKS tehtud!? 

Nii kohutavalt närvi ajab kui kasutu, mõttetu ja üleüldse kräpp app bloggeril on. App peaks ju elu lihtsamaks tegema? !!! Mul näiteks hetkel ei ole üldse arvutit. Läpakal läks laadija katki ja kuna nagunii olin endale just tahvelarvuti ostnud, ei tekkinud otsest vajadust ka.

Ja kõik kes Bloggeri appi kasutada on üritanud, ilmselt teavad millest ma räägin. Esmapilgul on isegi täitsa okei. Näed oma postitusi ja ka mustandeid. Nii. Hakkad kirjutama. Okei. Pealkiri, sildistamine, saab hakkama. Ja järgmisest hetkest läheb lappesse.

Nimelt vormistamine. Unffffing-real. Lihtsalt ei ole võimalik vormingut kasutada. Teed ühe asja aktiivseks, kolm rida kustub ära. Saad lõpuks pool lauset aktiivseks ja boldiks, ÜLEJÄÄNUD TEKST ON UNDERLINED. No kurat ja põrgu ma ütlen. Ma ei tea mitu korda ma postitusi ümber olen selle pärast kirjutanud.

Ja automaatsalvestust ka pole! Kui peaks juhtuma et mul jääb kirjutamine pooleli ja avan muu rakenduse või aku saab tühjaks või ma ei tea sada muud häda, siis on suur tõenäosus, et mu kirjatükki ei salvestatud. TUGEV VIHKAMINE. Piltidest ma ei hakka rääkimagi. Isegi kui mingi ime läbi saan lisatud, ilmub pilt postituse lõppu ja ei liigu kuhugile.

Ja kirsiks tordil. KUUPÄEVAD. Ütleme, et mul tuleb soov jätkata postituse kirjutamist mida alustasin kaks kuud tagasi. Saan valmis ja postitan siis appi kaudu, ja mida ma näen? Kuupäevaks on originaalspostituse aeg, mitte reaalse postituse aeg.

Üesõnaga. Et üldse midagi tehtud saada, olen sunnitud arvutist arvutisse rändama, et appis kirjutatud tekst loetavaks vormistada, pildid lisada ja õige kuupäev saada. Give me patience.

Blogger, MIKS ON NII RASKE NORMAALSET APPI TEHA?

You Might Also Like

0 comments

Mugavaks lugemiseks ära unusta Momoaari FB laikida

TELLI MEILILE