Eesti blogid on lahedad!!

5/13/2015

Täna on harukordsel kombel täiesti vaba päev. Leban voodis ja olen täna terve päeva tegelenud blogide lugemisega, ja appikene kui LAHEDAID blogisid meil olemas on. Ja suurem osa avastatutest pole üldse uued, ma ei tea kuidas mina ainult mingite sisutute otsa juhtun. Ma ei taha kellegi kohta halvasti öelda, iga blogi kirjutamine võtab aega ja energiat, aga kvaliteedil ja kvaliteedil on ikka suur vahe. Kohe näha, kes kirjutab endale ja kes ainult millegi saamise nimel. Naersin täna kohe südamest ja lappasin hoolega. Nii mõnus!

Päris inimeste igapäeva elu seikluste ja kogemustest lugeda vahelduseks postitusele uuest huulepulgast 50 eri nurga alt on ülimalt värskendav. Ja seda kõikke eesti keeles! Ma olen kuidagi blogimise ja blogide lugemise avastamise algusest kohe ingliskeelsete hulka sattunud. Alustasin toodete reviewde otsimisega ja jäingi neid lugema. Sellepärast oli ka suur dilemma, mis keeles ise alustada. Aga lõppude lõpuks emakeel on ikka emakeel ja kirjutades tahan tunda ennast koduselt.

Pean veel tunnistama, et isegi peale  kirjutamise alustamist, väga Eesti blogimaastikut ei jälginud. Ma ei tea, kas see on nüüd otseselt viga, aga see annab nii palju juurde! Ühtlasi märkasin ka mitmeid asju, mida ise kirjutades silmas pidada. Nii stiililt, teemadelt, kujunduselt. Innukalt tuulan nüüd blogide pesas blog.tr.ee ja naudin. Ma oleks nagu hunniku uusi sõpru saanud.

Emakeele terviseks!

You Might Also Like

0 comments

Mugavaks lugemiseks ära unusta Momoaari FB laikida

TELLI MEILILE