Muutused, muutused. Muutused on head?

5/02/2015

Mäletate kui ma veel tervelt nädal aega tagasi kaeblesin tillide tööotsjate üle ja üleüldse olin suures eksistentsiaalses kriisis. Well, ma jätkuvalt ei saa öelda, et ma nüüd uue ja harjumatu minaga sina-peal oleksin AGA olen märganud muutuseid õiges suunas. Kirjutamine aitab. Ilmselt teen seda veel sihikindlalt ja pool-terapeutiliselt päris pikka aega. Also, mul on uus töökoht! Küll mitte midagi elu muutvat nagu ma lootsin, aga päris hea koht eelkõige suveks. Ma tulevikku vaatama ei hakka, seega esialgu piirdume sellega.

See on ka also üks põhjustest miks ma postitada pole jõudnud. Peab seda automaatset postituse asja uurima hakkama...

Igal juhul, avastasin kuskil aprilli alguses suure üllatusega, et kurat põrgu ja kiilakas naine, mul on eelarves auk. Swedbangast tuli siis ükspäev kõne, et kutsume individuaalsele nõustamisele. Puhtjuhuslikult mul oli aega ja läksin. Ja kusjuures üks huvitavamaid kogemusi pangaga.

Tegemist oligi konktreetselt personaalse vestlusega, kus siis alguses vaatasime üle kõik mu andmed, palga-ja säästunumbrid jne jne ja vastavalt sellele hakkasime vaatama erinevaid võimalusi. Siis pensioni II sammas, III sammas, konto kogumiseks, nende plussid miinused ja kuidas valida ja otsustada. Veel ka elukindlustus, majakindlustus, ühesõnaga kõik mis pangal pakkuda on :D ja ausalt, mul polnud pooltest asjadest aimugi ja ise poleks kindlasti mingit kahtlast asja küsima ka läinud. 

Nüüd aga vaatan kuu aega oma kontode seisu ja olen lihtsalt nii rahul. Tahaks kohe suure aitäh öelda Swedbanga tädile, kes tund aega mu küsimustele kannatlikult vastata viitsis, ILMA närvi minemata.

Ilmad on ka ilusamaks läinud ja puha. Mis siis et välja väga ei jõua. Aga masside meelestatus on kohe kuidagi positiivsem ja tänu sellele ka endal ei vaju suunurgad enam nii kergesti allapoole. Viva kevad! Kui see muidugi kestma jääb...

You Might Also Like

0 comments

Mugavaks lugemiseks ära unusta Momoaari FB laikida

TELLI MEILILE