Nail day is the best day!

5/25/2015

Värske maniküür on parim tunne. Mul on maailma nirumad küüned. "Pikaks" kasvavad nad aastas umbes korra, millele järgnevalt ka suhteliselt kiiresti murduvad ja lõhenevad. Seeg tavaliselt kandsin neid nii lühikeselt kui võimalik ja ikkkkkaaaa olid poole küüneni lõhki, valusad ja ka üsna koledad. Muidugi proovisin igasuguseid vitamiine ja õlisid. Juuksed hakkasid vohama ja sellega asi piirdus.

Nüüd kuskil märtsi alguses rääkis sõbranna, et läheb geelküüsi paigaldama. Ja mulle avanes järsku uus maailm. Varasemalt tundus kuidagi, et ainult barbied kannavad poolemeetriseid kividega ülepuistatud küüsi, selle peale ma ei tulnudki, et neid võib ju ka tagasihoidlikke ja loomulikke teha. Duh! Samal päeval lasin endale ka aja kinni panna. Kuna mul endal midagi ette näida polnud, otsustasin lasta paigaldada geelküüned.

Elu. Parim. Otsus. 

Nüüdseks on mul enda küüned juba ammu alla kasvanud, seega käin neid lihtsalt geeliga katmas. Ja ma ütlen, küüned ei valuta, on tugevad ja on ilusad! Ma nii naudin, et saan lõpuks käsi kasutada, kartmata kõikke murda. Enesetunne on laes. Alguses oli head tehnikut raske leida ja hinnad tundusid ka sellised, et anna olla. Aga kvaliteedil ja kvaliteedil on SUUR vahe. Seega, ma respekteerin asjalikke professionaale ja olen absoluudselt nõus selle eest ka tsipake rohkem välja käima. 

Huzzah!
You Might Also Like

0 comments

Mugavaks lugemiseks ära unusta Momoaari FB laikida

TELLI MEILILE