Sarjad mida vaatan: Meditsiinidraamade edition

5/06/2015

Ma olen kohutavalt kehv filmide vaataja. Sarjad on aga hoopis teine lugu. Armastatud sarja lõpuga kaasneb peaaegu eksistentsiaalne kriis. Ja kuna iga sarja alla läheb üsna kenake arv tunde ja tundeid siis kohe tahaks neid pikemalt muliseda.

Ma ei tea mis värk nende meditsiiniliste draamadega on, vabatahtlikult ei läheks kunagi haigla ligidalegi, aga arvutiekraanilt jõllitaks lõpmatuseni. Pange aga kamp ilusaid ja kuumi inimesi haiglaseinte vahele ja sold. Seega esitlen postitust Sarjad mida vaatan, esimene osa.

Minu mäletamist mööda oli üheks esimeseks sarjaks mille ma otsas lõpuni vaatasin ja tundide viisi no-life'in Dr House. Absoluutselt parim, the Best Bromance of the Year Award läheb kindlasti Dr House'ile ja Wilsonile, keda vaatades ma lihtsalt kõõksusin nurgas. Armastuse liin jättis mind küll aga täiesti külmaks. Alati on taga ajamist lõbusam vaata kui kätte saamist ja laeva karile ajamist. Aga noh, eks see olegi see "päris" elu. Long live Dr House!

Ja järgmiseks on Scrubs ehk eesti keelde tõlgitud kui Kollanokad. Vanilla Beari ja Chocolate Beari eepiline guylove oli küll lendaarne, aga selle auhinna paneb taskusse Dr Cox, The Best/Worst Mentor Award. Dr Kelso on napilt teine. Muffin powerwalks ja passivne agressiivne suhtumine, siiamaani vist tsiteerin teda. 

Ja seal on veel Tedd!!! Parim sadsack kes kunagi on olnud. Tahaks lihtsalt terve postitusi pilte täis panna ja Scrubsi vaatamise kõikkidele kohustuslikusk teha!

Tegelikult oli absoluutselt IGA tegelane meeldejääv, hüsteeriliselt naljakas ja puges otse südamesse. Ah, tahaks kohe uuesti vaadata. Ma arvan et olen põhimõtteliselt igat osa 2 korda vähemalt näinud.

Ja meditsiinidraamade lõpetuseks, Grey Anatoomia. Mäletan, noorena mõtlesin et appi milline kräp, kes raisks selle peale aega. Pff. How wrong was I ? Pea religioosselt vaatasin 10 hooaega järjest ja nüüd ripun iga uue osa küljes. 

Vot see on draama mis on hoolega minu ja tõenäoliselt IGA teise vaataja südamete ja närvidega mänginud. Oh neid feeeelse. Ma tegelikult ei ole suurem asi vesistaja, aga viimasel aja on tunne kuidagi eriti emotsionaalne olnud. Halloo, pisardasin kui orvust loomabeebide pilte vaatasin.

Ma ei taha 11 hooaja lõpust isegi rääkimagi hakata. Ütleme nii, et ma teadsin et midagi sealt tuleb. Graafik oli nii tihe et ei jõudnud uusi osi vaadata. Facebook, Tumblr, ja üleüldse blogid läksid kõik ootele. Kõigil oli nii palju selle kohta öelda ja ma vihkan SPOILEREID üle kõige. Ootamine oli seda väärt. Kuigi ma ikkagi midagi sellist suurt ja shokeerivat eeldasin. Sigh.

Grey Anatoomia läheb aga minu raamatusse kirja kui Best Love Ever, sest Meredith ja Derek. Christina ja Burke. Christina ja Owen! Ma ei saa kunagi üle, et Christinat pole... Algusest saati oli just tema mu absoluutne lemmik. Nüüdseks mulle isegi meeldib Amelia, ja vähemalt Owen on alles. Mida ma nüüd järgmise hooajani teen!? *quiet sobbing*You Might Also Like

0 comments

Mugavaks lugemiseks ära unusta Momoaari FB laikida

TELLI MEILILE