Trennist ja Revalist

5/09/2015

Pea pooled blogid keskenduvad praegusel ajal tervislikule elustiilile, kaalulagetamisele ja sportimisele. Mõnda loen ise ka huviga ja jälgin, aga kuna tegemist on siiski üsna pikaajalise protsessiga ja kannatust pole kõigile antud siis nojah...


Ja see pole nüüd kriitika siin kellegi pihta. Olen ise ka mitu korda nii teinud. Tsiteerides mu paremat poolt: "Esimesed nädalad treenid nagu olümpiasportlane ja siis mitte midagi". Kui pilgud saaksid tappa...

Esimene kord kui avastasin Revalspordi juhtus juhuse tõttu jah nii. Käisin kuu aega nädalas umbes 4 korda trennis ja mitu treeningut järjest, teine kuu juba longas üle künga ja kolmandat vist ei tulnudki. Järgmine kord asja üles võttes kohe kiuste tahtsin selle sama lause peale teisele näidata, et mis plõksid siin, vaata mu lihast, FEEL MY MUSCLES. 

Läks päris hästi, teatud trennid juba muutusid nii lihtsaks, et pidin sisse harjunud kava natuke tuunimagi. Aga ikka imeline tunne on kui asjad mis enne tundusid lihtsalt või-ma-tud, said lõpuks tehtud. Ma tundsin kuidas keha muutus tugevamaks ja seda igas mõttes, nii vastupidavuses kui ka katsudes, pehme osa lihtsalt kadus ära.

Huvitav oli aga kaalu peal käia. Minu kaal mitte ei kahanenud, vaid vapralt püsis sama ja siis hakkas kasvama. Kuuldavasti pidi see normaalne olema..? Mu kaalunumber pole kunagi suur olnud ja lihasmass lihtsalt pidavat rohkem kaaluma. Hirmuga korra kujutlesin end juba Schwarzeneggerina, aga siiski ei.

Ja ometigi vajus asi ka seekord ära. Põhjuseid oli miljoneid nagu alati. Reval on kaugel, töö lõppeb kell 7, väsimus, ei viitsi, nagunii kurk on natuke valus, blablablaaaaa ... Ja nii ta läks. Mu elu parim vorm. Down the drain. Sigh. 

Aeg on muidugi varsti tõrvik jälle kätte võtta. Peab uue töögraafiku paika saama ja siis vaatama hakkama. (Vabandused, vabandused, endal on ka piinlik).

Ei tõsiselt. SOON!

You Might Also Like

0 comments

Mugavaks lugemiseks ära unusta Momoaari FB laikida

TELLI MEILILE