Minu uus nutisõber

7/26/2015

Armastan tehnikavidinaid. Ja kuna ma lõpuks hiljuti sain endale uue telefoni, siis ma lihtsalt pean ühe postituse sellele tehnikaimele pühendama. Väljavalituks osutus imeline Sony Z3 Compact, see nupukene on lihtsalt suurepärane. Olin üsna pikalt selle järgi juba suud vesistanud ja ükspäev linnas käies närv lihtsalt ei pidanud enam vastu, kõndisin Elioni esindusse ja 5 minutit hiljem lahkusin värske beebiga.

See on lihtsalt nii ilus. Need värvid, see pilt. Tahaks lihtsalt peos hoida vaadata ja imetleda. Kohe samal päeval tellisin ekraanile kaitseklaasi, mitte kile onju, ja tagumise kaane. Aga ma pole veel ikka neid kätte saanud. Grr. Käin konkreetselt telefon sokis ringi. Hoian nagu kullatükki.

Paari hiinakasse olen ka sisse piilunud, kus peaks ju igasugust kraami olema. Aga nope. Ühed jõleda fuksia värvi kaaned leidsin ja sellega asi piirdus -_-


Ainus asi, mille kallal kohe nuriseks, on aku. Mitte et see kohe läbi läheks. Aga eelnevalt lihtsalt kiideti taevani, kuidas 4 päeva vastu peab jne. Minu oma peab keskmiselt vastu 2 päeva. Kui andmeside on väljas siis võibolla 3. Jällegi. Pole üldse paha. Aga siiski..

PS: võõras pilt on leitud googlest, mul kahjuks pole ligipääsu oma kaamerale hetkel. Aga täpselt nii kaunis see ongi.

You Might Also Like

1 comments

Mugavaks lugemiseks ära unusta Momoaari FB laikida

TELLI MEILILE