Sarjad mida ma vaatan: Supernatural Edition

7/25/2015

Ah ootasite Supernaturali? Tillikas. Ma ei vaata seda, hah! Aga üleloomulikke žanrisse kuuluvaid sarju minu vaatamise nimekirjas on aga mitmeid. On inimesi kes ei mõista fantaasiat ja sai-faid. Ja siis olen mina. Igapäevaelu kisub ka parima tahtmise juures ühel hetkel rutiinseks, seega miks ma ei võiks vabal ajal lasta fantaasial lennata ja meelel puhata.

Telekanalitel on praegu mingi täielik üleküllus, iga nurga peal on väike sarjake, mis pärast 13 osa tühistatakse. Mul muidu oleks üsna ükskõik, aga selle kräpi seest millegi asjaliku leidmine on paras ettevõtmine. Top listid ei aita ka alati.

Aga edasi. Näiteks minu absoluutne lemmik hetkel on Grimm, millel sai ka just hooaeg läbi >.< Esimesest hooajast saati läheb see lihtsalt paremaks. Graafika ja efektid, mis alguses ei olnud just kõige võimsamad on nüüdseks top notch ja storyline lihtsalt plahvatas 4 hooaja teises pooles. Ma ei tea siiamaani kas ma olen sellega rahul või mitte. Vahelduva eduga vihkan ja armastan kõikk.

Ja mis oleks Grimm ilma täiesti wtf tegelasteta? Näiteks, kuidas oleks selle kena jõulumehega kes kord aastas sulle sussi sisse sütt toob ja siis metsa kuuseotsa sind puuri pistab. Et hiljem ära süüa. ...

As I said. Wtf. And I'm loving it. 
 
Umbes samal ajal hakkasin ma vaatama ka Once Upon A Time'i. Sarnane fantaasia, tegevus põhineb siis muinasjututegelastel, kes kõi ktegelikult on pärisel ka olemas blaa blaa. Kõlab nii huvitavalt. Teostus on alla arvestuse. Esimese hooaja elasin üle. Teise krimpsutasin ka läbi. Storyline ise on tõesti päris lahe. Aga teostus. Nutma ajab. Nii.. HALB.

Tumblr juba reedab kui lahe 4 ja tulevane hooaeg on, aga no mitte ei saa 3 edasi. Kohmakas ja halb dialoog, kaameratöö ja üldse kõik. Väga kurvastav. Aga seal on Belle. Ja Mr Gold. Ja Captain Hook. Ja kõik ülejäänud. Sigh. Maybe someday...

Järgmisena tuleb vampiiri ja libahuntide hulluse seas ära märkida Teen Wolf. Nimi on juba selline, et tibutagi tuleb selga, aga tegelikult on see ülim ja üsna anti-cliche. Because Stiles. I cannot even. Parim tegelaskuju võibolla üldse.

See on naljakas, see on hullumeelne, see on põnev ja mis kõige olulisem, üsna originaalne. Kuiv ja must huumor aitab igas olukorras. 

 Ei saa märkimata jätta ühta parimat "peidetud teemandit" Being Human, aga UK versioon, mitte USA. Lihtsalt lase-püksi-naljakas ja samas ka straight-to-the-feels kurb. Naljakas on aga see, et 4 esimest hooaega olid imelised. Aga 5 juhtus midagi. Nagu nii paljude heade asjadega, läks kas sellega lõpp natuke lappesse.

Siiski. Puhas Briti huumor. Uskuge mind, Te ei tahaks sellest ilma jääda.

Postitus on juba jälle liiga pikk, aga niigi juba kärpisin oma lemmikute listi. Sellegipoolest pole mu vaatamise nimekiri aga poolepealgi veel, nii et järgmise korrani!

You Might Also Like

0 comments

Mugavaks lugemiseks ära unusta Momoaari FB laikida

TELLI MEILILE