Suvi ja suvi ehk aknast paistavad mäed

7/20/2015

Ma arvan, et see on okei blogist aegajalt väike paus teha. Tahaks öelda, et oli suur puhkus, aga tegelikult tegin lihtsalt tööd :D Ei midagi erilist ega mitte midagi põnevat, aga hea sellegipoolest. Uus õhkkond annab hoopis teise tunde, ma ei kujuta ette kui peaksin ikka veel vanal kohal kudema.

Ja suvemõnusid pole ka õnnestunud nautida, Damn You, Eestimaa suvi, damn you.
Hetkel aga on seis hoopis põnevam, vaatan aknast välja Veneetsia kohale ja 40 minuti pärast maandun Roomas. Puhkuse aeg!! Töölt õnnestus susserdada lausa 9 vaba päeva, hõissa. Aga suht tore oli töölt põhimõtteliselt otse lennujaama kapata. Paar tundi oli kodus aega kohver pakkida, ja siis juba ootaski takso ukse ees. 

Erineva kliimaga kohtades on alati see riietumise probleem. Ma ei saa ju hommikul end Eesti karge 12C suvehommikuga kringliks külmetada. Panin siis sellise lahtise ja õhulise, aga pikkade varrukatega triiksärgi ja teksad. Sigh. Kapten just rääkis, et hetkeseis, siis kell 9 hommikul, kohalik temperatuur on 25C. Ma loodan et suudan enne autosse silgata kui ära sulan. Aga vähemalt kohvrit oli nii tore pakkida,  niipalju asju mahtus sisse :D

Korra mõtlesin veel, et ehk peaks ka selle popi "Mis on minu käsipagasis" tegema, aga no vot ei olnud viitsimist öised asjaajamisi jäädvustama hakata. Õnneks käib mul pakkimine juba autopiloodiga. Ehk järgmine kord on rohkem aega jäädvustada. Praegu aga võib palju Itaalia teemalisi postitusi ootama jääda.

Aga. Head puhkust mulle, kapten lülitas turvavöö tulukesed sisse. Nägeš.

You Might Also Like

0 comments

Mugavaks lugemiseks ära unusta Momoaari FB laikida

TELLI MEILILE