Tiny Little Girlbitch

7/23/2015

Täna hommikul ootas mind kohutav avastus. I have become THE Tiny Girlbitch! Ma ei suuda seda uskuda, aga mida rohkem ma sellele mõtlen, seda rohkem tõsi see on. And it pisses me off! Ma olen alati enda jaoks olemas olnud, inside out tugev. Seega, millal see juhtus , et mingi loll nali ja ma muutun solvukott maximuseks?

Ma näen kuidas ma varasemalt oleks lihtsalt keskmist sõrme näidanud ja minema kõndinud. Ja nüüd? Minu armas kallis stupid pain-in-the-ass teine pool omab võimu muuta mind tiny girlbitchiks. Arvaks, et mida paremini sa teist inimest tead ja mõistad, seda kergem on vältida teise välja vihastamist.

Nope. Mida paremini sa teist tunned seda kergem on teist hoopis provotseerida. Okei on ju nalja teha. Aga. Igapäevaselt olla keskkonnas kus nagunii keegi minu keel ei räägi on stressirohke. Ma olen niigi ebakindel, suu on vatti täis kui võõras keeles rääkima peab. Seega türsk sa pead veel näkku naerma. Seega kas ma overreactin? Jepp. Aga ma ei saa ju seda ometigi öelda. Nii et. Tinygirlbitch mode ON.

Nii loogiline postitus. Vähemalt sain selle endast välja. Ehk ma suudan inner drama queeni nüüd taltsutada.You Might Also Like

1 comments

Mugavaks lugemiseks ära unusta Momoaari FB laikida

TELLI MEILILE