Blogi pidamine paneb mind õppima

1/24/2016

Blogirahvas ilmselt ei saa arugi, aga mul on viimased nädalad ikka pääris kiire olnud. Thank god for scheduled posts... Just kui ma näiteks olin otsustanud, et pärast töö lõppu Milanos ei lähe ma üldse tööle vaid keskendun hoopis õppimisele ja kirjutamisele siis obviously, kohe pärast plaani tegemist viskab elu hoopis uued kaardid lauale ja leidsin end kiiruga kuulutusi lappamast.

Seega nüüd olen blogi-kulisside taga jälle tööinimene. Aga seekord natuke uudsema plaaniga. Nimelt, blogiga seoses olen ma endalegi üllatuseks lugema hakanud turunduse-teemalist kirjandust. Viimati lugesin läbi Joanna Penni -How To Make A Living With Your Writing raamatu ja praegu on käsil Blogging 100 Success Secrets - 100 Most Asked Questions on Building, Optimizing, Publishing, Marketing and How to Make Money with Blogs. Lisaks tänu imelisele pakkumisele hakkan veebruarist võtma Shaw Academy kursust Digital Marketing teemal, how exciting! 

Kõik need teemad millesse ma vaikselt süübin on pilgeni täies täiesti uut infot, pea iga lausega õpin midagi uut. Olgu selleks siis SEO (otsingumootori optimeerimine) või hoopiski oma kirjutamisega elatise teenimine. Ma kohe kirjanike ridadesse hüppama ei kavatse hakata, aga ühe mõtte panin kõrva taha. Astmeline sissetulek e kui regulaarselt tilgub rahapatta mitmest kohast natuke, mis kokku moodustavad kuu lõpuks kena kopsaka pajatäie. Süsteem on lollikindel. Kui ühe allikaga peaks midagi juhtuma, siis ei niida see sind täiesti jalust, vaid on olemas kena buffer-tsoon. Ja nüüd olengi vaikselt loomas endale mitme sissetuluallikaga süsteemi. Aega läheb, et erinevad süsteemid tööle saada, aga juba on häguselt näha, milline tulevik olla võiks. Ilus. Põnev. Exciting!

Blogi ja kirjutamisega seoses on veel igasuguseid huvitavaid mõtteid, heade mõtete märkmik on lausa pungil. Kauaaegseks salasooviks on olnud üks hoopis teismoodi blogidevaheline koostöö. Ja nüüd tundub et sellest hakkab vaikselt asja saama. Lisaks näitab iga mööduv päev oma numbritega, et aina rohkem ja rohkem lugejaid sattuvad Momoaari, mitmed toredad inimesed isegi kirjutavad mulle. Ma kohe tunnen, et mul on kelle nimel pingutada.

Musidkallidpaid.
Lähen nüüd pelmeene praadima.


You Might Also Like

0 comments

Mugavaks lugemiseks ära unusta Momoaari FB laikida

TELLI MEILILE