Blogipõud?

1/04/2016

Miks mulle tundub, et blogimaastikul on põud:/
Äkki on asi sellest, et blogid keda ma loen on lihtsalt vaiksemaks jäänud? Aga mu bloggeri feedis on kohe kuidagi eriti kõle tunne, ainult tuul vihiseb. Nuuks. FB gruppidest ja blogilehtedelt jääb küll hoopis teine mulje, aga... see pole see!

Muidugi nuriseda ei saa, oleks mul siis endal midagi ette näidata. Nope. Momoaari nurkki katsid samuti ämblikuvõrgud. Natuke naljakas ka. Iga kord kui mul on tunne et davai, nüüd sain palli veerema ja suudan ka "regulaarselt" blogima hakata tõestan endale just vastupidist. Ma ei püüagi seekord midagi muud väita. Lihtsalt proovin uuesti ja teen seda, mis mulle meeldib.

Uute blogidega on natuke nagu uute sarjadega. Esimene hooaeg venib ja ma ei saa aru, kuidas sellel nii palju jälgijaid on. Ja siis üks hetk märkan kuidas juba päris hea meele ja ootusega lehe lahti klõpsin. Nii ma näiteks "avastasin" Supernaturali.  Kes mäletab kui uhkelt ma siin kuulutasin, et seda ma küll ei vaata ? Mina küll mäletan.

Sõbranna käis aga pinda nagu uni, vaata vaata, esimene hooaeg ongi teistsugune! Kui esimene hooaeg nii halb oli tekkis minus küsimus kuidas see üldse 10 lisahooaega sai?? Aga ma pole ammu nii üllatunud olnud. Ma olen nüüd põlvini Supernaturali fandomis. Ehk siis terve hooaeg 3 päeva jooksul and counting. Ah, kuidas ma häid sarju armastan.

Aaaanyway, lähen tagasi oma sõltuvust toitma ja Momoaari kondikava kallale nokitsema.
Nägenš! 

You Might Also Like

0 comments

Mugavaks lugemiseks ära unusta Momoaari FB laikida

TELLI MEILILE