Hurraa 2016!

1/02/2016

Mulle ei meeldi ülekäe kergelt lubadusi anda. Kui midagi on lubatud, siis tuleb seda ka teha. Ja seda ka iseendale tehtud lubadustega. Sellepärast ei ole ma mäletamist mööda ka kunagi välja mõelnud uusaastalubadusi või muid selles stiilis tõotuseid. Ma lihtsalt tunnen ennast liiga hästi.

Kui ma lubaksin näiteks terve aasta hoogsalt trennis käia või regulaarselt blogipostitusi kirjutada, siis ma lihtsalt valetaksin. Muidugi ma tahaksin, et see oleks tõsi. Mul on aga halb, või hea kes nüüd oskab öelda, harjumus teha lihtsalt seda, mille järgi parasjagu tuju on. Ma ei saa sundida end trenni minema. Ma ei saa sundida end kirjutama. Ega tervislikult sööma. Ega lugema.

Ma suudan ennast motiveerida. Kui ise endale ära seletada ja piltlikult näpuga järge ajada võib korda saata imesid. Kui ma olen motiveeritud ja silme ees on kindel eesmärk, aga isu on terve nädalavahetus pidžaamas sarju vaadata ja küpsiseid süüa, siis ma ei leia, et ma rajalt kõrvale kalduks.

Et olla motiveeritud, tuleb aegajal teha asju mis ei ole asjalikud ega produktiivsed. Ainult nii saab vaim puhata. Ehk see saabki olema minu esimene ja ainuke uusaastalubadus. Luban teha korralikult tööd ja luban korralikult mängida ja puhata.

Aga hurraa 2016! Loodan, et see tuleb veel põnevam ja hullumeelsem kui oli 2015, nii blogirindel kui mujal.

You Might Also Like

0 comments

Mugavaks lugemiseks ära unusta Momoaari FB laikida

TELLI MEILILE