Q&A ehk 25 asja mida te minu kohta ei teadnud

1/22/2016

Vahelduseks populaarne 25 küsimust-vastust minu kohta. Mulle meeldib interneti anonüümsus, aga samas ma tahan, et lugejatel oleks rohkem aimu tüdrukust, kes oma hullumeelseid mõtteid siia kriblab.  Let's spice it up, eh.

1. On sul keskmine nimi? Täitsa olemas, 90ndate väga populaarne Maria :D 

2. Keskkooli lemmikained? Kirjandus, kirjandus, kirjandus! Istusin esimeses pingis, lugesin tunnis oma raamatuid ning ainult asjaliku osa tunnist tegin kaasa :D Samal noodil, inglise keel. Kuid seal ma ainult lugesin. Õpetaja õnnistusega küll, ja ainult inglise keelset kirjandust.

3. Lemmikjook? Ma arvan, et tee. Seda ma joon lihtsalt kõige rohkem. Kokteilidest kindlasti Daiquiri, mmmm.

4. Praeguse hetke lemmiklaul? Ohhh, mis küsimus, pea kogu ärkveloleku aja kuulan ma muusikat... No ütleme Jefferson Airplane - White Rabbit  ja  J-AX - Maria Salvador

5.  Lemmiktoit? Absoluutselt võimatu küsimus :D Vietnami tänavatoit, Jaapani sushi ja autentne Itaalia köök. Ainult nende peal võiksin elu lõpuni elada.

6. Mis on viimati ostetud asi? Hmm, see on päris huvitav. Kui igapäeva-kräpp nagu toit ja kontaktläätsed kõrvale jätta, siis asjadest oli selleks vist selline Zara kootud pontšo.

7. Kõigi aegade lemmikraamat? Jälle võimatu küsimus, ma loen nii palju. Suure fantaasia fännina kindlasti Harry Potter,  seeriga koos üles kasvamine kindlast suunas mind selle žanri poole ja praegu Troonide mäng ehk Jää ja tule laulu seeria. Klassikutest Vihurimägi ja Jane Eyre. Ma olen siiski parandamatu romantik :D

8. Lemmikvärv? Kunagi oli selleks kollane, aga nüüd ma olen armastama hakanud neutraalsete beežide toonide ja musta kombinatsioone.

9. On sul loomi? Ma siiralt loodan et nüüdseks juba teate seda, aga kordame üle. Mul on must siid Akira ja Kohuke-the-merisiga. 


10. Lemmiklõhn? Ma ei ole suurem asi parfüümide fänn, ausalt. Praegu kannan igapäevasel Bodyshopi Japanese Cherryblossom lõhnaõli või Carolina Herrera 212.

11. Lemmikpüha? Brr. Ma ei ole pühadeinimene. Üldse. Absoluutselt. Mitte.

12. Oled sa abielus? Nope. Aega on selle kiire asjaga.

13. Oled sa reisinud, kus on kaugeim koht kus käinud oled? Ohoo. Jaa, reisinud olen päris kenasti. Kõige kaugem on kindlasti USA Alabama osariik, kus ma ühel suvel töötasin. Kõige pikemalt oli Inglismaal, kus aastakese  vahetusüliõpilane olin ja kõige tihemini olen külastanud Itaaliat :D

14. Mis võõrkeeli sa räägid? Noh. Inglise keelt :D Itaalia keelt suhtlustasandil, ja tüüpilise eestlasena midagi saan sotti soome keelest. Kunagi õppisin jaapani keelt A2 tasemeni, see on aga pea kõik läinud.

15. Õed-vennad? Noorem vend

16. Lemmikpood? Kas ma võin öelda Rimi? :D Okei okei, sellisel juhul Bershka ja H&M ning kosmeetika jaoks Kiko ja Sephora (millest kumbagi Eestis kahjuks ei ole)

17. Lemmitoidukoht? Uues lemmik on Tallinna kesklinnas olev Butterfly sushi (trumpab üle pikaajalise lemmiku Sushiplaza) ja kindlasti Kompressori pannkoogirestoran. Suvine lemmik ei üllata kedagi, Pärnu Stefani pizzaresto.

18. Millal sa viimati nutsid? Kaalusin selle küsimuse välja jätmist, see tekitab minus ebamugavust. Aga mis seal ikka. Ma ei nuta tihti, ja kindlasti mitte raamatut lugedes või filme vaadates. Aga aegajalt purskub kogu stress korraga välja. Sellele järgneva pooltunni vältel haletsen ma ennaast korralikult ja siis on järgmise korrani asi ilus :D

19. Lemmikblogi? Hmm. Ma tegelikult hakkasin blogisid lugema ainult selle pärast, et ma hakkasin ise kirjutama. Tänaseks jälgin ma päris palju blogisid, seega ei hakka ma nimetama ainult ühte.

20. Lemmikfilm? Oeh. Ma ei ole suurem asi filmide vaataja. 1992 aasta Dracula ja näiteks 1+1 (Intouchables)

21. Lemmiksari? NONIII, nüüd me juba räägime :D ma olen miljon ja üks postitust juba sarjadest siia kirjutanud, aga mõned lemmikutest on näiteks Gossip Girl, Scrubs, Supernatural, UK Being Human ja BBC Sherlock.

22. PC või Mac? Windows.


23. Mis telefon sul on? Sony Z3 Compact

24. Kui pikk sa oled? Hmh. 165.

25. Kas sa süüa oskad teha? Mitte, et ma end kiita tahaks, aga jah :D ma olen üks nendest kellel on probleeme juhtnööride täitmisega, seega enamus ajast ma näen pilti loen koostise ja siis olemasolevate asjadega sama tulemuse poole genereerin. Risotod, pastad, wokid - that's my thing. 

Nonii, ma loodan, et teil oli sama lõbus seda lugeda kui minul kirjutada.
Järgmise korrani!

You Might Also Like

0 comments

Mugavaks lugemiseks ära unusta Momoaari FB laikida

TELLI MEILILE