Star Wars? Palun eiiiiiiii

1/14/2016

Ei pääse ka mina sellest teemast. Siiani olen resoluutselt end sellest teemast eemale hoidnud. 80ndate kosmose fiction? Tänan ei. Sama suhtumisega on ka Tigu, seega Star Wars on minust lihtsalt mööda läinud. Ma pole näinud ühtegi filmi, kuulnud ühtegi spoilerit... Sõna otsese mõttes AINUKE tegelane keda ma teadsin oli Darth Vader. Kivi alla ma ka sündinu polnud.

Paar päeva peale esilinastust sai Tigu kõne, "oujou meil on SWi seansile pilet üle, tule kaasa". Kurb oleks ju raha tuulde lasta, ja siis juhtuski, et kolmapäeva õhtul läksid mehed kinno Tähtede sõda vaatama. Teen rahulikult oma asju, vaatan Tigu kirjutab. Kortsutan veel kulmu, et mis siis nüüd, oli nii halb et kõndis keset seanssi minema või? Sõnum oli stiilis OMGOMGOMG TERVE SAAL PLAKSUTAS SEEONNIIÄGE SAPEADSEDANÄGEMA.

... mida ...

Kui mees tahab võib ta olla väga veenev. Nädal aega hiljem istusin Imaxi saalis ja ainuke mõte mu peas oli kuidas ma juba seda 13€ tagasi tahan. Ja siis hakkas pihta. TANTANTAAA TÕNTÕNTÕÕ kollane tekst kerib ekraanil ja mul juba hakkavad silmad peas ringi käima. Kuhu ma sattunud olen...

Järsku miljon aastat hiljem läksid tuled põlema. Ma ei saanud kottigi aru, mis just juhtus? Mis aasta praegu on? Ah läbi või? Peaagu 3 tundi lendasid nii mööda, et ma vist isegi ei liigutanud end. Sellepärast et OMGOMGOMG SEEONNIIÄGE TEPEATESEDA NÄGEMA. Minu ees istuv onkel küll vehkis aegajalt kätega ja hüppas naabritesse kui laevad meie poole sõitsid, aga terve saal rõkkas. Eriefektid olid viimase peal. Kui mingit filmi Imaxis vaadata, siis selleks on Star Wars.

Nüüd me ilmselgelt vaatame tervet saagat otsast peale. Ainult et Tigu vana jorss tahab filmi vaadata KRONOLOOGILISES järjestuses. No kes vaatab Kääbikut enne Sõrmuste isandat! Vastuseks, minu mees.

Tule taevas appi.

You Might Also Like

2 comments

  1. Haha, mu oli umbes sama seis. :D Peika ja tädi vedasid kinno ja ma pööritasin samamoodi silmi ja nüüd plaanin pühapäevaks Star warsi maratoni, sest see OLINIIÄGEJAKÕIKPEAVADSEDA NÄGEMA! :D

    VastaKustuta
  2. Hahaha, naersin kõva häälega kui seda lugesin, hea teada et mul on mõttekaaslaseid :D

    VastaKustuta

Mugavaks lugemiseks ära unusta Momoaari FB laikida

TELLI MEILILE