Welcome to the artic jungle

1/18/2016

Vaevalt et see kellelegi enam üllatuseks on, aga õues ON IKKA KÜLM. Ma ei jaksa enam toas teha miskit. Püüdsin siis õue minna, mähkisin ninani sisse ja minek. Tegin ukse lahti jaaaaaa laviin lund vajus tuppa. FML. Asjalikult siis urkasin seda varbaga välja niipalju kui sain ja ei lasknud ennast heidutada.

Koheselt ilmnes aga teine tõrge. Ukse vahel on nii palju lund et see ei lähe kinni. FML! Tuletab mulle vist üle-eelmist? talve meelde kui ma konkreetselt naabritele helistasin, et kuule, palun tulen kaeva mu uks lahti, MA EI SAA MAJAST VÄLJA. Sigh.

(Pildil on pea iga-hommikune pidu minu voodis, korralik karvane külakuhi :D ->)

Eks ma siis tõmblesin seal ukse vahel, lund lendas kahte lehte, aga lõpuks kinni ta sain. Vältides mõtet sellest ookeanist oma esikus suundusin rõõmsalt värava poole. Jõuan trepist alla (kõva 1 meeter) ja lumi on põlvini. NALJA TEETE? 10h tagasi oli sissesõidutee ilusti lahti aetud. Patsutasin mõttes end õlale et suusapüksid jalga panin, hea töö mina.

Jalutuskäis oli vägagi edukas, NII hea oli üle pika aja kauem kui 5 minutit ões viibida. Plus sain oma uusi ja imelisi kõrvaklappe proovida (nendest pikemalt tulevikus). Omas tempos seigelda ja head audiobooki kuulata, mmmm! 2 tundi hiljem sumpasin tagasi välisukse poole kui järsku hullu kohinaga üks väike sabatutt lumepeal minupoole liigub. Mida? Selgus et kass liigub lumes nagu allveelaev, sabatutt kiikrina väljas ainult. Ainult mina naersin, kassilt sain rämeda stinkeye.

Esikus maandusime mõlemad suurde lompi ja needsin maapõhja selle, kes sellise sigaduse põrandale jättis. Seda muidugi enne kui meenus, et see olin ma ise. Sulasime siis põrandal ja ookean suurenes veel märgatavalt kui enda kompsud maha kraamisin. Isegi Akira panustas, kassil olid püksid täitsa härmas :D

Ühesõnaga. Palun aitab. Ma ei jaksa enam sumbata ja seda vett igalt poolt moppida -_-

Siin on rebane... kes parasjagu jookseb läbi aukude, mille öösel on kaevanud aeda külastanud metskitse pere. Welcome to the arctic jungle!

You Might Also Like

2 comments

Mugavaks lugemiseks ära unusta Momoaari FB laikida

TELLI MEILILE