Alt laienevad teksad ja südamemandalad

2/17/2016

Mingil põhjusel jõuavad "populaarsed" asjad minuni alati kuidagi hilja. Näiteks siis kui laiade teksade asemel läksid moodi kitsaste säärtega teksad. EW! Elu sees ei kannaks. Läks ikka aega enne kui oma esimesed kitsad teksad hankisin. See oli nüüd üsna vana näide, äkki noorem lugejaskond pole kunagi alt laienevaid teksaseid kandnudki.... Seega illustreerivaks materjaliks 2000. aastate kõige popim riideese - ALT LAIENEVAD TEKSAD

Aga samas joones jätkan ka 15 aastat hiljem. Olgu selleks pastelsed toonid, loomamustrid, lillelised mustrid, fancyd päikeseprillid, kõrge säärega saapad, jumpsuitid, paksu tallaga saapad etc, you get the point. Mul läheb nii pikalt aega uue trendiga harjumiseks, et siis hakkab see juba poelettidelt kaduma. Minust ei saa kunagi uue trendi järele jooksjat. Sigh.

Aga ilmselgelt ei tahtnud ma sellest rääkida. Vaid hoopis jälle peaaegu vaibuvast trendikast ajaviitest - täiskasvanute värviraamatutest. Ma ei tea kui kaua ma neid juba poelettidel näinud olen. Ja neid nagu tuleks järjest juurde ja juurde. Mitmed blogijadki on katsetanud ja kirjutanud. Ning kogu selle aja ma isegi ei MÕELNUD, et tahaks ka. Mis siis muutus? Mitte midagi :D Järsku tuli lihtsalt tunne, et möh. No tahaks ka proovida. Natuke raamatupoes ringi tuustides leidsin terve kuhja erinevaid. Harry Potter, Game of Thrones, Benedict Cumberbatch, Sherlock Holmes ja oma miljon erinevat mandalat.... Üks kallim kui teine. Mina sain oma Südamemandalad alla 5€ ja olen väga rahul. Kvaliteetne paber, ilusad ja eri stiilides disainid. No mis sa veel tahad. 


Aga millega värvida? Kõik kiidavad neid värvilisi tindipliiatseid. Olen neid kirjutamiseks kasutanud. Ja lihtsalt ei kujuta ette et nendega üldse saaks "värvida". Kodust leidsin umbes kolm pakki erinevaid värvipliiatseid ja elu ei saaks parem olla. 

Hästi naljakas tunne oli värvida. Ma olen alati joonistanud. Üsna hästi oskan matkida. Aga värvida mitte. Kohe üldse. Kui tehnilist poolt veel on, siis loomingulist pole üldse. Et asju ise välja mõelda ja kunstiga mängida. No can do. Ma pidin reaalselt internetiavarustest "tehtud töid" sirvima, et alustada oskaks. Kuskil esimese pildi poole peal läks aga värvisoon lahti ja erinevad kombinatsioonid hakkasid ise tulema. Nii vabastav ja hea tunne. Kokku on raamatus 47 lehte, siin on senised saavutused.

Kes on veel värvinud, jagage kogemusi!You Might Also Like

0 comments

Mugavaks lugemiseks ära unusta Momoaari FB laikida

TELLI MEILILE