DEADPOOL. WTF Apollo kino

2/11/2016

Oii ma olen seda nii kaua oodanud! Lugesime Ussikesega päevi millal vaatama saab minna ja ilmselgelt rebisime esilinastusele. Kuna käisime sõpradega neljakesi ja tavakohad olid kõik välja müüdud otsustasime proovida neid kurikuulsaid loveseate. Esmakordselt proovisin ostu teha ka Apollo kino (millal see jälle nime muutis?) lehel. Esimesed 5 minutit kulusid arusaamisele et ei, paaristoolile tuleb kaks piletit osta ja paaristoolile saab ka ühe pileti osta.

Minu jaoks on jäi väga ebaselgeks, MIKS sa tahaksid paarisistmel istuda kellegi võõra kõrval. Aga okei. Järgmised VIISTEIST minutit püüdsin ma pileteid osta. Ma ei tea, kas ma olen eriliselt rumal või on Apollo kino piletiostu süsteem täiesti debiilik, aga ma ei suutnudki saada kahte istet nii et nad oleks üksteise all. Süsteem pakkus mulle igasuguseid huvitavaid lahendusi. Aga ainukest loogilist, nope. Lõpuks ostsin kaks korda eraldi. FU Apollo kino.

Siin on üks erakordselt halb pilt, aga suures vihahoos ma ei tabanud korralikku screenshoti teha. Ja siis kollased kohad on need, mida minule pakuti.
Aga filmi juurde. DEADPOOL. Mul võrdlusmomenti tegelikult pole, sest koomikseid pole ma lugenud. Tegelaskuju jäi silma paar aastat tagasi Comiconi videotest ja kui teda kirjeldati kui naughtymat versiooni Batmanist... SOLD (ma olen suur Batmani ja üleüldse superkangelaste austaja).

Filmi esimestest minutitest alates kostis saalist pidevaid naerupahvakuid ja seda terve 1h46 vältel. Ilma naljata. Kogu ülesehitus oli nii värske. Ei ole mingit ära leierdatud superkangelasefilmi. Olemata jääb see klassikalise "noobli idioodi sündroom", vaimne valu ja filosoofiline sisemine võitlus iseendaga. Deadpool ei ole superkangelane. Ta on paras dick ja uhke selle üle.

Muusika, kaamera, eriefektid, tektst. Nii palju suurepäraseid inside joke. Ja Ryan Reynolds - he is Deadpool. Läbi ja lõhki. Ma ei mäleta millal ma viimati nii palju naersin. Kõik oli lihtsalt nii hästi tehtud.

Ma ei suuda rohkem ülistavaid sõnu siia kirjutada sellest ja veel vähem tahan midagi spoilida. Ma ise keeldusin enne treileritki vaatamast. Seega rohkem ma siia oma lemmikkohtadest kirjutama ei hakka. Muidu peaksin põhimõtteliselt terve käsikirja ümber tippima.

Anyway. Ma tahan juba tervet filmi uuesti näha. Ma tahan järgmist osa. Ma tahan DEADPOOLI.

Bad ass. Smart ass. Great ass. SMBVLYWV

You Might Also Like

2 comments

  1. "Minu jaoks on jäi väga ebaselgeks, MIKS sa tahaksid paarisistmel istuda kellegi võõra kõrval." - See on "pimekohtingu tool". Kunagi muidugi ei tea, kes kõrvale istub Grigori, Aadu või Cordeelia. Aga oiii kui põnev on. eksole :)

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Appikene, kuidas ma ise selle peale ei tulnud :D hahaha, niiviisi mõeldes on loogiline jah

      Kustuta

Mugavaks lugemiseks ära unusta Momoaari FB laikida

TELLI MEILILE