Get Your Freak ON - Q&A

2/19/2016

Tööd on olnud palju, kogu aeg on kiire ja väsimus. Igal võimalusel ikka kirjutan ja püüan lugeda, aga no see pole see. Seega puhtalt enda tuju tõstmiseks tahtsin katsetada veel ühte tagi. EELMINE kord oli päris lahe. Seega, without a further ado, LET'S GET OUR FREAK ON! (TAGi leidsin siit!)

1. Hüüdnimi, mida ainult sinu pere kasutab? Hmm... ainus hüüdnimi, mis mul kunagi on olnud on Krii ja Krissu, ja tõesti ainult mu enda pere ja Tigu oma kutsub mind nii.

2. Nimeta üks enda imelik harjumus. *furiously blushing* istuda kella 3ni öösel üleval, sarju vaadata ja hullumeelselt kõikki fangirlida. (Ja ilmselgelt järgmisel päeval poolsurnud olla).

3. On sul imelikke foobiaid? Vaablased. Mul hakkas juba kirjutades kananahk tulema. Ämblikud ka... piisavalt et vannitoast hambaharjaga ja nägu pastat täis välja tuisata ja FEAL ON ÄMBFLIIIK karjuda ja mullitada.

4. Lugu, mida sa SALAJA üksi kodus olles armastad täisvõimsusel kuulata? Pole saladus, et üksi kodus olles on isegi mu kassil mind piinlik vaadata. Imelised hipthrustid siin, pöiasirutused seal, kõik muidugi söögitegemise ajal. Ja piinlikuks saatvaks looks on Timber - Pitbull Feat Kesha...

5. Milline väike pisiasi sind kõige rohkem närvi ajab? Neid on kolm. Ja kõik ajavad mind võrdselt marru. A: Kui inimesed jätavad ukse lahti. Miks, miks, MIKS sa ei või ust kinni panna kui sa selle ruumi sisenemiseks avasid?! MIS SU VIGASTUS ON. B: Kui mu teetass jäetakse põhimõtteliselt pooltühjaks. Halloo?! Mul on suur tass et see TÄIS panna. C: Kui kraanis jäetakse vesi tilkuma. Kui raske on veekraan lõpuni kinni keerata?

6. Nimeta üks oma närvilistest harjumustest. Äkki näppude mudimine? Ma teadlikult püüan seda vältida, aga pingelises või ebamugavas olukorras olen seda ikka ja jälle täheldanud.

7. Millisel voodipoolel sa magad? Asi pole pooles, asi on voodis :D Voodit nähes tean alati kumb on minu pool. Tavaliselt on see kitsam või seinapoolne pool :D Tigu on lihtsalt liiga pikk. Üksi magades naudin nahhaalselt tähena keskel magamist.

8. Kes oli sinu esimene kaisuloom ja tema nimi? Ma pole kunagi kaisuloomaga ringi käinud, aga alles on mul selline kutsa, kes on tegelikult veel käpiknukk kõigele lisaks. Ja tema nimi on Leedi.

9. Millist jooki sa ALATI kohvikohast tellid?
Sellist jooki pole. Kuid enamasti tellin kas smuuti, espresso või chai latte.

10. Mu lemmik-küsimus! Millist ilu-reeglit sa alati rõhutad aga ise tegelikult kunagi EI KASUTA? Ma ei ole ilu-guru, kuid tihti olen rääkinud silmakreemi olulisusest ja kulmudest. *GASP* Jeps. Kumbagi ausaltöeldes väga teha ei viitsi.

11. Kuhu poole sa näoga duššiall oled? Noh. Näoga dušši poole. Teistpidi on imelik.

12. On sul "imelikke" kehaosade liigutamise oskuseid? Mis on imelik...? Ma oskan keelt rulli keerata ja ninasõõrmeid liigutada. That's about it. Ah, varbaid saan ka kõikki harali ajada. Kuuldavasti ka seda peetakse imelikuks :D 

13. Mis on su lemmik lohutus-toit? Söök, mis kohe kindlasti pole kasulik, aga sa armastad seda ikkagi. RAMEN. May there forever be sufficient amount of Ramen in my cupboard. Iga kell. Igal pool. Alati.

14. Sinu parasiitsõna? Nii. Super. Väga hea.

15. Uneaeg. Mis sul PÄRISELT seljas on? Kõigil meil on kapis vähemalt üks paar pitsi ja siidi, aga ärge isegi üritage väita, et need on igapäevaseks kasutuseks. Kui on jahedam, siis korralik soe pidžaama, suvisel ajal enamasti HMi shortsid ja T-särk. Ja sokid. Ma armastan tudusokke.  

Nüüd on kõik kohe palju targemad :D Minu meeleolu igaljuhul aga tõusis kõvasti.
Järgmise korrani!

You Might Also Like

0 comments

Mugavaks lugemiseks ära unusta Momoaari FB laikida

TELLI MEILILE