Ma lendan Türki!

2/23/2016

Kuidas saaks päev paremini alata kui meiliga, kus on kirjas, et kahe nädala pärast saad lennata Türki! That's right, kuulsite õigesti. Märtsi alguses lendan 13 päevaks Karabüki, et osaleda kultuuride vahelise õppimisega seotud noortevahetuses. See on ju peaaegu kaks nädalat! Kandideerisin veel poolenisti emotsiooni ajel, et ah, vaevalt mind valitakse. Aga mis sa ütled, homme lähen passi tegema :D

Asi on veel eriti põnev kuna ma pole kunagi Türgis käinud. Kunagi lapsena sai käidud Küprosel, aga see on pigem Kreekalik ja üldse väga kaugel kohast kuhu mina lähen. Siin on kaart ka, sest teid kõikki ju huvitab...
Ühesõnaga, lendan otselennuga otse Tallinnast Istanbuli, ja sealt bussiga Karabüki. Ma ei kujuta ette, kuidas need bussisüsteemid seal välja võivad näha. Ma pole võõrastes kohtades reisimise osas uus, aga kujutage ette kui isegi tänavasilte lugeda ei oska ja KEEGI inglise keelt ei räägi. Brr.

Nüüd on mul sada küsimust ja hirmu. Euroopa on risti-põigiti läbi sõidetud ja ma ei taha üldse olla paranoiline, aga Euroopa ja Türgi on ikka kaks täiesti erinevat maailma. Kas ma julgen kaamera kaasa võtta? Äkki ma peaks endale pipragaasi ostma... Äkki mu rahakott lastakse rotti. Ja siis mind ka. Buäää! Tesit korda elus teen endale isegi reisikindlustuse. Ma siiralt looda, et olen lihtsalt paranoiline, aga mitu korda nädalas ikka kuuleb kuidas Türgis pomme õhitakse. Ainuke lohutus on, et olen suurest linnast kaugemal.

Tigu pole üldse õnnelik ja vend on arvamusel, et lollimat kohta kuhu praegu reisida pole. Mina aga leian, et kuniks olukorda peetakse piisavalt ohutuks, et rahvusvahelise grupiga töötada, siis pole põhjust minemata jätta!
10 days to go!
Safranbolu (pilt leitud internetist)

You Might Also Like

0 comments

Mugavaks lugemiseks ära unusta Momoaari FB laikida

TELLI MEILILE