TVShow Time, TV show guide

2/15/2016

Ma tahan JÄLLE kirjutada sarjadest. No ma ei saa ilma. Mõni vaatab filme. Mina vaatan sarju. Parim asi mida enne magamaminekut teha on paar osa oma lemmikut mängima lükata. Või näiteks süüa tehes tihtipeale jookseb sari taustaks. You get the point. 

Esimene hooaeg
Mulle hirmsasti meeldib nimekirju teha ja näpuga järge ajada. Näiteks raamatute jaoks on selline SUUREPÄRANE lehekülg nagu Goodreads. Kõik loetu olen seal ilusti ära sorteerinud, sildistanud ja mis kõige olulisem, mu raamatud on olemas! Igal juhul hiljuti tuli soov ka kõik oma nähtud sarjad kuskile kirja panna. Leidsin selle jaoks päris kihvti TASUTA naljaka nimega appi "TVShow Time, TV show guide". (Postituse esmärk ei ole promo teha vaid lihtsalt jagada head kogemust)

Ja 2012 (vist)
Mu lemmikuks on kalender, kus jooksvalt on näha millised su lisatud sarjadest millal eetris jooksevad. Teine lemmik on "EXPLORE", mille kaudu saad leida uusi sarju vaatamiseks. Paradiiiiiis. Meelitasin Ussikese ka sellega liituma ja koos sarjade nimekirja lehitsedes jäi silma One Tree Hill. Nägi suhteliselt klišee 2003 seebikas välja, aga Ussike tuliselt kinnitas, et see on väga minukas (draama draama otsas ühesõnaga :D)

Noh. Ma siis proovisin. NII corney, see kitsate nabakate mood ja meik, muusika... aga TÄPSELT MINUKAS. Tegevus liigub ja kogu aeg juhtub midagi.

Naljakas aga pea kõik populaarsed sarjad mis sellise perioodil välja tulid, on mul vahele jäänud. Ma ronisin siis vist puude otsas ja kihutasin jalgrattaga ringi. Ah, olid ajad...

Igal juhul. Sarjad 4ever :D

You Might Also Like

0 comments

Mugavaks lugemiseks ära unusta Momoaari FB laikida

TELLI MEILILE