Üleliigseid ajurakke, anyone?

2/02/2016

Üks hoopiski off ths schedule postitus. Mul oli plaanis täna midagi asjalikku ja harivat kirjutada, aga läbi enda käe no juhtus ja tahtsin seda jagada. Kuna see on parema sõna puudumisel eelkõige siiski elustiili blogi, ja kuigi me kõik tahaks olla ideaalsed naised, onju eksju onju, siis paratamatult ei suuda ma ka parima tahtmise juures oma "päris" ennast peita.

Kõik algas sllest, et ma lasin Kohukese põrandale mängima. Väike notsu teeb oma notsuasju, jookseb ja mürab kassiga, sööb ja niisama. Ma vaatan heldinult oma lapsi ja hajameelselt panen prillid põrandale. Prillikandjad teavad, et prillisangade juures on need neetud kruvid, mis kipuvad lahti tulema. Neid tuleb pingutada ja kui seda ei tee, siis juhtub nagu mul, et see kuradima pisike junn tuleb lahti ja sang tuleb ära. Seega parandan eelmist mõtet. Põrandale panin prillid ja ühe sanga.

Kohuke oli juba küllalt heina laiali tassinud. Keerasin ta tekikese puntrasse ja kloppisin aknast välja. Ma veel askeldasin ringi, loomad mängisid. Ükshetk siis tahan ära tulnud sanga prillidele ette panna. Ühe sangaga prillid ninal otsin puuduvat sanga. Ja no mida ei ole seda pole. Panin vahepeal pesu pesema ja tekikotti masinasse toppides välgatas. Äkki see jäi teki sisse...?!

Nooh tormasin siis aknale. Ja mida ma näen. Esikuakna all on täpselt esiukse terassi katus. Ja sellel lebab minu prillisang. Kirusin enda lollust ja läksin harjavart otsima. Okei. Mis saab olla naljakam minust kaksiratsi tormiga aknal istumas ja harjaga katusel vehkimas? You guessed it! Tuul puhus mu niigi logisevad ühe sangaga prillid eest. Aegluubis lendasid need katusele, lehvitasid ja hüppasid üle parda. SERIOUSLY! Poolpimedana ja kissitades püüdsin siis oma sanga ka alla pühkida.

Veerand tundi hiljem võis hoovis näha kahtlast musta kuju ringi roomamas. Thank god et need veel maja kõrval asuvasse puu okstesse kinni ei jäänud. Aga üles ma nad leidsin. Kas nutta või naerda, seda ma ei tea. Tundub et see ongi minu elu küsimus :D

You Might Also Like

0 comments

Mugavaks lugemiseks ära unusta Momoaari FB laikida

TELLI MEILILE