Mis on minu käsipagasis

3/02/2016

Ma absoluutselt vihkan, vihkaaaan pakkimist, aga kuna ma olen üsna tihe lendaja ja ka praegu pakin jälle kohvrit siis mõtlesin kirjutada just sellel südamelähedasel teemal, ning just käsipagasi pakkimine. Eesmärgid ja reisi pikkus on meil kõigil erinevad, aga põhitõed jäävad vast samaks.

Selguse mõttes ütlen, et samalaadse pagasiga olen hakkama saanud isegi mitu nädalat. Aga kuna enamasti on kodu ees ootamas, siis suurimad ruumivõtjad, nagu voodipesu, rätikud, etc - neid tassima ei pea. Ülioluline on ka pesumasina kasutamise võimalus. Väga oluline. Viimati jamasin suure kohvriga kaks aastat tagasi, kui Inglismaale aastaks kolisin. See ka tegelikult midagi nii hullu nüüd polnud, tänapäeval saab ju põhimõtteliselt kõikjalt kõikke osta. Naljakas on ainult vaadata, et näed siis kolmes kohvrikeses ongi kogu minu elu :D


Okei, keskeltläbi jaguneb mu tavalise käispagasi sisu kolmeks: riided, elektroonika ja kosmeetika. Kogused olenevad natuke aastaajast. Katse-eksitus meetodil avastasin, et kui rangeid piiranguid endale pakkimisel ei loo, reisin kohvri, kolme punnis käekoti ja kahe jopega. Ning vihkan end terve selle aja :D Seega. Sellesamuse pisikese kohvriga vasakul olen väga edukalt pool Euroopat läbi reisinud.

RIIDED: Mu suurim viga alati on ülepakkimine. Ma lihtsalt võtan liiga palju asju kaasa. Ja veel nii et ma pea pooli ei kanna kordagi. Et natukenegi end talitseda on ka riidesektor rangelt ära jagatud - sokid/pesu - basic riided ehk neutraalsed teksad, pluusid, sviitrid etc, kõik mida saab võimalikult erinevate riietega kombineerida - ja siis paar seelikut ja kergemat kleiti väljas käimisteks. Need viimased on suurim ohuallikas. Sest äkki sajab ja mul oleks seda paksemat tumedat kleiti vaja. Nii selle juurde lähevad need saapad. Aga kui me lähme ilusasse restosse siis ma võtan selle kleidi. Ja sinna juurde läheb see jakike ja need kingad. Kõlab tuttavalt?!? Piira ennast juba ette :D

ELEKTROONIKA: siia kuulub telefoni laadija, e-luger, digipeegelkaamera ja selle laadija ning akud. Nimekiri pole pikk, aga kui ükski neist maha peaks jääma, on kellad.

KOSMEETIKA: jaguneb ka kaheks. Hügieenitarbed - hambahari/-pasta, juuksehari, deodorant, duššivahendid, kreemid ja muud, mis on kõik mini-reisipudelitesse surutud. Because KÄSIPAGAS. Ja siis on dekoratiivkosmeetika - kindlasti mitte terve arsenal aga igapäevameik plus üks, kaks peovärvi.

Selline on minu check-list, mis enne igat reisi peast läbi käib. Siia lisandub veel paar plätusid, ilusaid kingi ja mugavaid tenniseid. Mul pakkimine juba üsna automaatseks muutunud, aga mõtlesin vaatamiseks kirja panna. Teiste kotti on ikka ju tavaliselt põnev piiluda.

Aga seniks SEE YOU FROM THE OTHER SIDE! Ma pole kindel kas ja kuidas Türgis netiga lood on, seega regulaarseid postitusi selle kahe nädala jooksul ma lubada ei julge, aga miskit kindlasti.
Nägenš!

You Might Also Like

0 comments

Mugavaks lugemiseks ära unusta Momoaari FB laikida

TELLI MEILILE