Kevad ja külmetus käivad käsikäes

3/29/2016

Mul oli juba tänaseks valmis kirjutatud mõnusalt vinguv postitus teemal WTF ILM?! I can no mooooore. Aga pean kõik oma kirjutatud sõnad tagasi võtma. Ilm on imeline!! Seda nukram on aga päikest klaasitagant nautida ja nina vesistada.

Ma olen päris pikalt suuhtnud haigustest hoiduda, Istanbulist saati on mind kimbutanud külmetus - köha, nohu, külmatunne ja väsimus - täispakett. Ja tööinimese asi, puhata pole ka korralikult jõudnud nii et eks nii ma selle külmetusega vindun. Aga kuna palavikku pole olnud siis otsustasin seekord puhtalt looduslikul teel külmetusest võitu saada. Arsenali kuulub Humeri 100% lahjendamata merevesi, Kubja Ürditalu Külmetuse ja Kurgutee, tasside viisi puhast ingveriteed ja soojad sokid. Minu teejoomise juures peaks mul varsti rauast immuunsussüsteem olema. Eks näe.


Sigh. Külmetus sakib. Damn you kevad -_- ähemalt olid vahepeal Kevadpühad. Kes siis poleks märganud kui terve FB munapilte täis oli... No ja ega mina ka kehvem vend pole, tsekkige minu mune :D Pühad läksid aga kuidagi jube rahulikult ja pea märkamatult. Suurim feil oli muidugi kella keeramine. Ma ei tea kuidas ma ikka veel suudan iga aasta sellega alt minna. Pühapäeva õhtul istusin veel üleval ja vaatasin uusimat Gray Anatoomia osa (THE FEELS!!!) ja olin veel rahul endaga et lõpuks ometi saab normaalsel kellajal magama. Kell 2 siis. Nii saab veel 8h und. Siis rooman voodisse ja tahtsin veel päeva sammud üle vaadata. Esimene asi mida ma näen, on notification, "olete nüüd ajatsoonis +3". Aka kell oli 3. FML.

Aga nautige mu munasõdalasi ja varsti näeme jälle.
You Might Also Like

0 comments

Mugavaks lugemiseks ära unusta Momoaari FB laikida

TELLI MEILILE