Minu uus nutisõber: Misfit Flash aktiivsusmonitor

4/04/2016

Mõni postitus tagasi kilkasin siin oma uuest mänguasjast ning nüüdseks olen oma pisikest Flashi kaks nädalat kasutanud ja arvan, et saan üsna objektiivset arvamust jagada. Alustame algusest.

Seega, saage tuttavaks, aktiivsusmonitor Misfit Flash. Flash ise on nööbi suurune, aga kaasas on kaks erinevat kinnitust, Pehmest plastikust krandmepael ja clip ehk klamber ja on veekindel. Välk ühildub nii Androidi kui IOsiga, arvutiga kahjuks mitte -_- Rakendus on vähemalt visuaalselt hästi kena.
Misfit-rakenduse abil saab Flash mõõta teie kehalist aktiivsust ja une kvaliteeti ja sünkroonida andmed teie nutitelefoni Misfit-rakendusega. Seade jälgib ja mõõdab põletatud kaloreid, läbitud vahemaad, astutud samme ja une kvaliteeti. (www.hansapost.ee)

Niipalju kui ma olen katsetanud loeb Flash samme päris täpselt. AGA. Paar esimest päeva kandsin monitori käe ümber, noh kella asemel. Ülikiire tööpäev oli ja kui õhtul siis põnevusega sünkroonisin, väitis Misfits et ma ei saanud päeva normigi täis. PFF. TRY AGAIN?!?!


Lisaks ebatäpsusele ütlen ausalt, et mulle ka välimuselt absoluutselt Flash ei meeldi. Pole midagi teha, pole üldse minu stiil. Ostsin selle tõttu, et vajadusel saan selle kasvõi klambriga tossu külge kinnitada, et näha poleks. Ning erinevates testides ja võrdlustes jäi just Flash hinna-kvaliteedi suhtes võitjaks. Vähemalt on plastikrihm pehme ega hõõru. Aga kole on ikka :D

Seega oli ülimalt nördinud kui esimene päev nii pettumust valmistava tulemuse tõi. Isegi käekellana on Flash ülimalt kasutu. Tal on oma mingisugune täpisüsteem, nii et vilkuvatest ja strateegiliselt asetsevatest täppidest peaks kellaaja saama välja lugeda. No ega ikka ei saa küll. Ainult närvi ajab. Kõik see ajendaski mind sammude mõõtmisele lähenema teist moodi. Nimelt panin lugeri rihmaga ümber pahkluu. Ja ossapoiss mis siis saama hakkas. Ära kadusid igasugused käte vehkimise tulemusel tekkkinud vead, enam ei jäänud sammud lugemata kui käed taskus käisin. Number oli järsku ülitäpne! Plus seda polnud näha! Hurraaaa!

Peol käies ei tahtnud ma aga oma ankle-monitoriga lehvitada, ning klõpsasin klambri pesu külge, see on nii väike et seda pole tunda ega näha. Isegi see luges mul täpsemalt kui randme küljes. Mul on vist imelikud käed....

Paari sõnaga Misfiti rakendusest. Hästi kena ja lihtsasti kasutatav, sünkroonib kiiresti. Ainuke naljakas asi on Misfiti punktisüsteem. Rakendus arvutab ise vastavalt kaalule, pikkusele ja elutempo kiirusele välja päeva normi ning hindab selle omakorda ümber punktideks. See otseselt ei hakka mulle vastu, aga milleks neid punkte vaja on...? Kui aga tahad Flashi äkki kasutada kalorite korrektsemaks lugemiseks, toidupäevikuks, ühendada Spotifyga või teha selfiesid siis ühenda äpid omavahel ja minek.

Tulemusi saab vaadata päeva, nädala ja kuu lõikes, ja näiteks aktiivsust vaadates kumab tasutal õrnalt ka unestatistika. Nagu mainitud, ülimalt cool. Flash tuvastab ka automaatselt kui sa hakkad nt jooksma, ujud, teed joogat või sõidad rattaga ja pärast sätib need veel eraldi su päeva tulemustesse. Ainuke halb asi on, et ma ei näe rohkem kui kahe nädala vanuseid andmeid :/ Tahaks ikka korralikku statistikat. On kellelgi kogemusi? 

Kokkuvõtvalt: 35€ võib rohkem kui rahule jääda. Soovitaksin sõbrale :D


You Might Also Like

2 comments

  1. Autor on selle kommentaari eemaldanud.

    VastaKustuta
  2. Nüüd oled saanud seda veel mõned kuud kasutada, kas su arvamus on kusagile poole muutunud? On jätkuvalt töökindel?

    VastaKustuta

Mugavaks lugemiseks ära unusta Momoaari FB laikida

TELLI MEILILE