POSTITUS #100!

4/14/2016


Hip-hip-hurraaa!!! Tänase postitusega tähistab Momoaar 100. postitust! See teekond on olnud pikk, konarlik, raske ja naljakas ja igatpidi nii SUPER! Ma olen õppinud nii palju uusi asju enda kohta ja samapalju uusi asju proovinud ja katsetanud tänu blogile ning IGA KORD võidukalt takistustest üle roninud. Seega tahtsin seda erilist momenti jagada Teiega, kallite inimestega. Inimestega, tänu kellele ma ikka ja jälle blogilehe lahti võtan ja positiivsuse laviini alla mattun. Aitäh kõigile kes loevad, tulevad tagasi, jagavad minuga oma mõtteid ja kommentaare ning kirjutavad mulle postkasti. YOU ARE AMAZING!

100 kirjutist on päris palju. Tagasi vaadates on näha, et esimene pool juttudest on sujuvalt pooleteise aastapeale ära jagatud. Kirjutasin kuidas tuju on. Teine pool on aga oluliselt süstemaatilisem ja järjepidevam olnud. Selle aasta alguses võtsin vastu ka oma esimese uusaastalubaduse, lubades endale "korralikku" blogimist. Ja nüüdseks on alanud juba 4. kuu <3 Mõtlesin, et siinkohal oleks sobilik teha tagasivaade kõigele, mis Momoaari lehtedelt läbi on käinud. Nii saavad kaasa mõelda vanad lugejad ja uued tulijad saavad ka kiir-ülevaate.

Ilmselt üllatusena nii mõnelegi sai Momoaar alguse tegelikult hoopis käsitöö-blogina. Truult kirjutasin erinevatest ideedest ja tehnikatest. Siis aga ajapikku sai mu suur suu võitu ja läksin üle libe-loba stiilile. Valmistatud sai aga seemne-helmetest ja poolvääriskividest erinevaid ehted, punumistehnikaid, Shamballat ja natuke ka traadiga mängitud.
Murdosa töövahenditest, traaditehnika-eri
Palju pärleid ja näputööd
Traaditehnika - elupuu ripats


Veel võis Momoaarist leida päääris palju toodete testimise ja REVIEW stiilis postitusi. Põhiliselt katsetasin just Korea kosmeetikat, mis on lihtsalt niivõrd erinevad Euroopa ja Ameerika turust. Suur armastus sedalaadi toodete vastu on säilinud ja mõned kõige lemmikumad tooted on just nii avastatud. Eestis poodidest olen suur Meoni fänn ja spetsiifilistemate asjade puhul on eBay alati suur sõber.
Üheks populaarseimaks kujunes Tony Moly munaseeria 
Maailma parim meigieemaldi, ostuga sain Meonist kingituseks veel konjaku käsna - mu teine armastus
Mitmel erineval korral kirjutasin pikalt ka laialt ka oma uuest kirest, geelküüntest. Pajatasin oma enda katsetustest, erinevatest tehnikutest ja lõpuks teekonnast geellakini.
Ise tehtud, hästi tehtud
Hästi suur osa minu elust on aastaid olnud juba reisimine. Elu Eestis ja süda Itaalias tähendab, et viimase kolme aasta jooksul olen rohkem Itaalia vahelt lennanud kui näppudel sõrmi on. 2015 suvel kolisin veel neljaks kuuks Milanosse tööle ja hiljem kulus terve november eepilisele põhja-Itaalia ringreisile. Mitu postitust ilmus ka Itaalia ja Eesti kultuurierinevustest - loe lähemalt, MINU ITAALIANüüd alles hiljuti kirjutasin sarja ka oma Türgi seiklusest ja sõpradest, postitused on SIIN Peaees tundmatusse riiki hüppamine, mis see siis ära pole? :DMida aeg edasi, seda "tõsisemalt" ma blogimist hakkasin. Äkki keegi vanadest lugejatest mäletab primitiivset kollast kujundust? Enda isiklikuks saavutuseks pean palju korralikumat kujundust. On küll veel miljon j aük sasja mida ma tahaks muuta, aga ei oska. Sellegipoolest, otsustav samm on tehtud. Teine väga oluline tugipunkt oli blogiplaneerija loomine. Ilma selleta poleks ma vist üle nädala korralikku tempot paikka saanud.
Iseenda motiveerimine on kõige parem ja kõige raskem asi korraga. Õiged töövahendid on suureks abiks!


'
Väga huvitav kogemus oli ka esimest korda tutorial-stiilis postituse kirjutamine. Veel lahedam oli saada tagasisidet inimestelt, keda see aitas! <3

Võtsin vastu ka mõneti kahetise otsuse jagada ja siduda ennast kui inimest rohkem oma kirjutistega. Alustasin lihtsate Q&Adega, täiendasin Minust lehte ja üldse, hakkasin kirjutama mõneti isiklikematel teemadel. Väike samm blogimaastikul, hiiglaslik samm minule. Iseendast rääkimise loogiline jätk oli adresseerida ka enda suurimat hirmu ja enesehinnangu langetaja allikat - aknet. Detailselt ja pikalt dokumenteerisin karmi ravikuuri Roaccutani kulgu.
Ma arvan, et see teema ja postitused on üks raskemaid asju, mida ma blogiga seoses kirjutanud olen..
Ühesõnaga. Teemasid ja tundeid on olnud seinast seina ja sada korda rohkem kui siia pisikesse postitusse mahutada suudan, siin sai ära mainitud vaid jäämäe tipp. Loodan et järgmised 100 postitust toovad veel rohkem diskussioone, teemasid ja naeru.

Teie Kristina
Üks Momoaari vanematest kuubedest

You Might Also Like

0 comments

Mugavaks lugemiseks ära unusta Momoaari FB laikida

TELLI MEILILE