Roaccutane KUU 4 aka KUURI LÕPP

4/23/2016

Käsi väriseb kui ma seda postitust kirjutan. Eestlasele omaselt olen parajas koguses ebausklik, seega ilmselgelt kardan midagi kuidagi ära sõnuda. Aga fakt jääb faktiks, eilsega sõin oma roaccutani kuuri viimase tableti. Oh the feels! Tunded on nii kahetised. Siiras rõõm on oma keha mürgitamine lõpetada, sisimas närib aga väike kahtlus, ehk peaks pikemalt kuuri tegema, et haiguse tagasitulekut kindlamini välistada.

Igaljuhul, 4 ja pool kuud hiljem avastan end jätkuvalt sõnatult peeglisse jõllitamast. Raske on uskuda kui suure muutuse ma läbi olen teinud. Ootan veel hinge kinni pidades vereanalüüside tulemust, lootes, et võit haiguse üle ei tule teisi organeid läbi süües tagasi.

Näha on veel pigmendilaike. Piltidel tunduvad need lillad laigud veel eriti tugevad, aga isegi see toob juba pisara silma. Ma tõmban käega üle põse ja ma ei tunne midagi. Kõik on sile. Nägu ei valuta ega kooru, ma ei pea tonnide viisi peitekreemi näkku blendima, et kaaskodanikke mitte ära ehmatada. Kui ma ei taha siis ma ei pea üldse mitte midagi tegema ja võin lihtsalt uksest välja astuda. Iga pigmendilaik, mis möödaminejale võib tunduda iluveana on meeldetuletuseks minule kui raske ja pika teekonna ma olen läbinud.

Nädala pärast lähen tagasi oma dermatoloogi juurde kes siis vaatab, kas ja mida peaks edasi tegema. Nahk on jätkuvalt kuiv ja õhukene, selletõttu tundub ka nägu jätkuvalt punane. Aktiivseid koldeid kehal enam pole, ainult nahaaluseid vanad armid ja "lillad laigud". Samuti on huuled on mega mega kuivad.

Oeh. Oleksin muidugi võinud ära oodata doktori poolse tagasiside, aga ei mallanud oma rõõmuhõisetega oodata. Ilmselt siiski kirjutan sellel teemal veel. Vaja on ju arutada testide tulemusi ning eriti aktuaalseks muutub päikse teema, kuu aja pärast on veel puhkusele minek kah. Seega, keda teema huvitab, hoidke silma peal!

Lisalugemiseks Roaccutanist ja minu kogemustest:
MIS see on ja MIKS ma hakkasin Roaccutani võtma?
KUU 1
KUU 2 
KUU 3 + PILDID
Ja minu Roaccutani kuuri aegne näohooldusrutiin

You Might Also Like

0 comments

Mugavaks lugemiseks ära unusta Momoaari FB laikida

TELLI MEILILE