Väike vanainimene

4/10/2016

The older you get, the more you appreciate being at home doing nothing.

Sigh. Kurb aga tõsi. Viimasel ajal tundub nagu mul poleks kunagi piisavalt aega, et mitte midagi teha :D Kõlab nii kurvalt kui ma seda nüüd kõva häälega välja ütlen. Aga mis sa ikka teed, juu ma olen hinges siis väike vanainimene. Isegi vabadel päevadel on alati niipalju lugeda. Sarju vaadata. Sööke süüa. Nädala jooksul kuhjunud kirjadele tuttavatelt vastata. Postitusi kirjutada. There is NEVER enough time. Rooman kell 3 voodisse, terve teekonna vältel köögist magamistuppa needes arhitekte. Miks ei võiks majal olla lifti köögi ja magamistoa vahel. MIKS? See säästaks nii palju piina ja masendust #piinlik

Anyway, ma olen mitu korda siin varem juba kirjutanud milline teeinimene ma ikka olen. Keskeltläbi 6 tassi päevas tuleb ikka ära. Kodune teevaru on ka päris korralik. Üks tee mida ma aga kunagi joonud polnud oli kummeli tee. Mulle seostub vist elu lõpuni see haigusega. Kummeli kompress ja kummeli kompress. Üksõhtu oli aga kriisisituatsioon. Ainuke tee, mis oli saadaval oli kummeli. Kummeliteest hullem on olla teetu!! Ja teate mis välja tuli? Kummeli tee on päris hea. Keegi ei olnud rohkem imestunud kui mina.

Noh ja nüüd on praeguseks juba 3 nädalat möödunud nii, et ma olen igapäevaselt ainult taimeteesid joonud. Ma pole kindel, et see midagi teinud oleks, aga endal on jube tervislik tunne :D Marjateed ja rooibos on klassika. Apteegist leidsin lisaks tervise teedele ka hommikuteed. Kui ma veel verd tohtisin doonordada, sain doonorikeskusest katuaba koore teed. Poest ledsin viirpuu marja ja nurmenuku teed. Ja valikus oli veel nii palju erinevaid pakikesi, milleni ma veel ei jõudnudki. Nauding.
Olge tublid, ma lähen nüüd teed jooma.

You Might Also Like

0 comments

Mugavaks lugemiseks ära unusta Momoaari FB laikida

TELLI MEILILE