Eesti Blogiauhinnad 2016 - pisikirjutaja silme läbi

6/13/2016

Ma tean, ma tean, et neid postitusi on ette ja tahapoole, aga kuna suur üritus oli just ära ja kõik sai oma silmaga ära nähtud siis kuidas sa ikka rääkimata jätad. Ütleme nii, et kuigi ma pole otseselt pettunud ei ülista ma kindlasti mitte üritust taevani.

Alguses mõtlesin, et lähen veel natuke varem, vaatan ringi, äkki isegi tutvuks kellegagi. Thank God, et ei läinud. Ma jõudsin kuskil 20:05 ja mind tervitas mõnus saba mis üle Vabaduse platsi jooksis. Okei... Vähemalt ma olin sooja pontšo peale tõmmanud, päris külm oli kleidikestes ootajaid vaadata. Ja kui uskuda,et esimesed vaprad olid juba 18:55 kohal. Veerandist hakkas saba vaikselt liikuma ja nii me trepist üles roomasimegi. Kes ei tea, siis Wabaduse kohviku teine korrus on L-kujuline. Esimese raksuga liikusin vooluga nurgataha, kus olid ainult istekohad ja lauad. Mis olid täis. Nooh. Siis kui mass hakkas aru saama et ega sinna ei maksa trügida jah, liikusime vooluga tagasi baarileti poole, kus oli vähemalt peaaegu seisuruumi.

Noh ja seal poole küünarnukiga peaaegu laua vastu toetades kuskil pool tundi ma hõljusin, enne kui mingi tegevus pihta hakkas. Mul on nii kahju, et akustika ei võimaldanud taha baari juurde normaalselt kuulda. Seega muusikaline etteaste kadus minu jaoks täiesti jutuvada sisse ära. Natuke saime vähemalt näksi vahepeal. Kandikutel liikusid ringi pisikesed ampsu-võikud, laudadelt leidis juustukesi ja isegi jäätist saime.

Ja siis järsku hakati nimesid hõikkama. Ma ei taha õhtujuhi üle viriseda, teada, et viimase hetke asendus, aga kamooon. Ma ei ole nii antiklimaatilist auhindade jagamist veel näinud. Kurb lausa. Eriti see et vähemalt pooli auhinnatutest polnud kohal! Ma saan aru, et üritus pole kõigile, aga antud hetkel on mul tunne, et inimesed lihtsalt ei teadnud. Nii kena ja LIHTNE oleks näiteks kõigile nomineeritutele saata "personaalne" kutse.

Teine asi - auhinnad. Kotikesed kotikesteks, aga tänukirjad. Nii ilusad! Aga kui raske oleks minna tsiiiipakene personaalsemaks ja lisada tänukirjale näiteks BLOGIJA NIMI! Nii tundus see veel anonüümnsem. Esikohti hõigati edasi tagasi nimepidi, 2. ja 3. aga lehvitavad oma pisikeste nimetute paberitega :(

Õhtu lemmikuks aga oli kindlasti PhotoBooth! Armastan neid, tõesti lahe mälestus üritusest. Pildile olen endale kõrvale saanud härra Rikkuja ja armsa Gerttu , kes sai haridusblogides võimsa 2. koha, palju õnne!
Viimasena peab natuke külalistest ka rääkima. Ma pole kindel, kas korraldustiim pole päris kindel mis on casual-smart või ei saanud külalised aru, aga välja reklaamitud riietusstiilile vastas alla poole. Kõik olid muidugi täiesti ausalt imeilusad. Aga milleks on vaja siis midagi välja reklaamida, mida ise ka ei jälgita.. Aga et lõpetada ikka positiivse noodi pealt siis väga tore oli meie Eesti blogimaailma vapraid ja ilusaid oma silmaga näha. Olenemata mu virisemisest, on mul siiralt hea meel, et võeti vaevaks selline asi korraldada. Järgmine aasta jälle #EBA2017

You Might Also Like

0 comments

Mugavaks lugemiseks ära unusta Momoaari FB laikida

TELLI MEILILE