Minu esimene EVS

7/02/2016

Mulle juba hakkab vaikselt tunduma, et peaksin ennast varsti hakkama liigitama reisiblogide hulka, muust enam ei kirjuta. No aga mis sa teed kui hing ikka nii väga rahutu sees on. Tööd on tore teha ja kodu on ka täitsa tore, aga ei saa paigal olla. Ja mis sa teed, kui vaja on kiiremas korras midagi lahedat ja asjalikku leida? Õige vastus on, otsid projekte! Siin kohal aitas mind kallis Gerttu, kes minuni tõi ühe Estyesi lühiajalise EVSi, mis toimub ei kusagil mujal kui PALERMOS, Sitsiilias. Ainsaks agaks oli vaid tõdemus, et Eestist valitakse vaid 1 inimene. Hm. But I'm cool right?! #piinlik

Pärast mitut päeva vaevlemist ja pusimist oma motivatsioonikirjaga (miks? loe SIIT) See aga polnud üldse mitte kõik. Vaid sobivate kandidaatitega võetakse ühendust ja seda Skype intervjuu läbi. Olin veits närvis, sest mis siis saab kui ma näiteks bussis olen kui helistatakse? Ilmselgelt ma tegelikult paanitsesin ja mõtlesin haledalt üle :D Vähem kui 24h pärast kirja saatmist sain meili intervjuu detailidega. Oh the nerves! Päev möödus pabistades ja kui 25 minutit pärast kokkulepitut aega polnud ikka veel kõne tulnud olin juba valmis kõike maha kandma. Aga ilmselgelt poleks üldse pidanud pabistama, 45min pärast kokkulepitut aega tuli kõne ja kõik oli nagu päris. Ning 2 päeva hiljem ootaski mind postkastis selline armas kiri.

Kuupäev tundub olevat natuke aegunud, aga juu siis põhitõed on samaks jäänud :)
Seega hurraa huraa, ma lähen kuuks ajaks Sitsiiliasse!
Ja sellest pisikesest saarekesest saabki kuuks ajaks minu tegevuspaik

You Might Also Like

3 comments

 1. Tegin samuti paar aastat tagasi lühiajalise EVSi veetes 2 kuud Lõuna-Prantsusmaal kivimüüre ehitades :D Kuid see aeg oli võrratu, usun, et naudid seda aega väga. Tegelikult tahtsin küsida, et mis ülesanded sind ees ootavad?

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Oo, Prantsusmaa, minu jaoks veel täiesti avastamata eksootiline maa :D Esmase info kohaselt "Volunteers will be involved in all the activities related to the management of the natural reserve, such as planting new plants, first aid for blessed birds, moving the rabbit’s population." - ehk siis looduspargis ringi müttamine. Päike, meri ja loodus, algus vähemalt kõlab vägagi hästi!

   Kustuta
  2. Kõlab huvitavalt! Looduse keskel on kindlasti mõnus ja rahulik! Naudi!

   Kustuta

Mugavaks lugemiseks ära unusta Momoaari FB laikida

TELLI MEILILE