Filmiõhtu @ REaD

12/14/2016

Nii, härrased ja prouased, üks väga oluline küsimus.
Kes teist pole veel näinud Monthy Pythoni THE LIFE OF BRIANit? Ma ei tea teist filmi mille puhul ma oleksin avatiitritest viimase sekundini nii palju naernud. Ma olen nii palju Monthy Pythoni sketše näinud ja ometigi mitte kunagi selle filmi peale sattunud. Neljapäeva õhtul otsustas Ussike mind REaD'i tirida, ühte väiksesse ja imearmsasse kasutatud raamatute poodi Maakri tänaval.  Nähtavasti korraldavad nad umbes kord kuus avalikke filmiõhtuid, ja piletiks tuleb vaid üks raamat osta (3€). Win-win?

Foto REaD'si FB lehelt
Mul õnnestus kohe poe ainuke itaalia keelne raamat skoorida :D See on lihtsalt naeruväärne kui kiiresti keel ja grammatika halvenevad kui igapäevaselt enam selles keskkonnas pole. Isegi kui ma igapäevaselt telefonitsi ikka räägin ja kirjutan. Kirjanduse lugemine on üks vähestest abivahenditest.

Raamat ise on lihtne naistekas, kus Bridget Jones'ilik peategelane avastab järsku, et unistuste mees pole nii imeline kui esmasel kohtumisel tundus. Don't judge me! Polnud nagu eriti suur valik!

Aga mitte üldse naistekatest ei tahtnud ma plärada täna, Thanks Brain! Vaid hoopis filmist mida vaatasime! The Life of Brian on küll 1979 aasta film, aga see religioosne satiir-komöödia on lihtsalt aegumatu. Ma ei tahaks kuidagi rohkem sisust rääkida, aga ma luban et iga minut sellest 90st on vaatamist väärt. Lõpetuseks panen siia hoopis Youtubeist leitud filmi avaklipi - ühe mehe elu in a nutshell.

You Might Also Like

0 comments

Mugavaks lugemiseks ära unusta Momoaari FB laikida

TELLI MEILILE