Kapp kaltsudest puhtaks - uus ja popp moetäika Sits ja Sats

12/12/2016

Sinu vana on kellegi uus. Mulle väga meeldib see mõte. Ja tundub, et ma pole ainus. Päris palju iseteenindavaid moetäikasid ja kirbukaid on viimasel ajal silma hakanud jääma.

Sits ja Sats avas alles novembri lõpus Stockmani vastas uksed. Nädal aega tagasi jõudsin ka mina uudistama. Ja kui tihti on probleemiks kas kauge asukoht, hämar ja vanaaegne sisustus või hoopis kallid hinnad siis õnneks siin pole ühegagi neist probleemi. Minu jaoks on naljakas kasutatud ürpidel ja pluusikestel 15€ hinnasilte näha. Tegemist pole isegi mingi kalli firmaga. Ma saan aru, et originaalhind võis H&Mist ostes sellisel hilbul olla 20, aga vabandust mitte keegi ei maksa kasutatud riidejupi eest 15.

Näidisboks, foto Sits ja Sats FB lehelt
Kleite ja kallimaid riideesemeid vaadates tuleb alati kerge nostalgia ja kahetsus, meenutades KUI palju ma mingi asja eest maksin ja klomp tõuseb kurku kui mõtlen, et kuidas ma 40€ pluusi 5ga müüki panen. Aga nii see elu käib. Lihtsamad ja vanemad asjad olen tihti riidekogumiskastidesse viinud. Aga uuemaid ja ilusamaid asju ei raatsi kuidagi.

Tegelikult ei raatsi üldse kunagi  midagi müüki panna ega ära anda :D Isegi kui ma pole 3 aastat ühte seelikut kandnud, siis äkki mul ikka läheb seda vaja! Siis tuleb aga süda kõvaks teha ja kapp tühjaks lüüa.

Uues kirbukas on kaasaegsed riiulisüsteemid, ere valgustus ja puhtad riidekabiinid - kõlab nagu paradiis? Esimese asjana shoppasin sealt imeliusa musta riidest mantli, istus nagu valatud ja isegi kõik nööbid olid veel ees ja alles.

Ning järgmisel korral vaarusin juba enda kodinatega kohale. Asju oli miljon ja üks millest lahti oleks vaja saada, aga proovisin sellist "natuke kõigest" joont hoida. Kampsunid, pluusikesed, püksid, sallid, ehted blablabla. Otsusasime esimeseks "katsekorraks" Ussikesega kahepeale boksi rentida. See pole üldse odav lõbu. Ma sain diili 3 nädalat 50€ - kui me nüüd mõtleme et äkki ma müün kümme ilusat 5€ kleiti ja siis alles hakkab "kasum" tulema... Mul on karvane tunne et igal juhul jään omadega nulli, aga no eks näe.

Omalt poolt võimaldab koht hinnasiltide kinnitamiseks püstolit ja piiramatuses koguses riidepuid ja isegi turvaelemente IGALE HILBULE. Yassaa! See oli oodatust palju asjalikum. Teenindus on väga meeldiv ja teenindajad asjalikud. Minu asi võib kellegi uus olla! <3 <3 Ma vist jään kolme nädala vältel igapäevaselt neid telefonitsi pommima, et palju ikka müüdud on :D Salamisi panen juba uut kotikest kokku, ehk on võimalik asju isegi juurde viia.  Seega, KÕIK ON BOKSI NR 69 SHOPPAMA OODATUD! :D Näpud risti ja kohtumiseni!
Telefoni foto on piinlikult halb, aga we shall make do

You Might Also Like

2 comments

  1. Kas tohib küsida, kui palju müügiga teenisite?

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Aga muidugi! Kahjuks mitte üldse palju, isegi kahepeale kokku ei saanud boksi-rendi tasu (45€) tagasi :/ Asju nagu läks, aga palju sa 1-2€ asjadega ikka teenid. Ja tundub et 8, 9€ on isegi tutikate Guessi pükste eest palju :( Aga kuna eesmärk oli kapp nii või naa tühjaks saada, siis ülejäänud asjad lähevad kõik tasuta-riiete kasti.

      Kustuta

Mugavaks lugemiseks ära unusta Momoaari FB laikida

TELLI MEILILE