Tehnikaneedus

12/08/2016

Ma viskasin oma telefoni maha. Korduvalt. Ja mu ekraan ei tööta enam. HOW! -_-

Teistel on ekraan kaetud nii tiheda ämblikuvõrguga, et ime et üldse koos püsib. Mul on üks piiiiisike mõra nurgas ja kaput. Ekraani puutetundlikus ei tööta. FML ma ütlen. Kõik pildid jäid maha. Rääkimata sellest, et uusi ei saa teha. Kuna telefon on ainult aasta vana ja maksis päris korraliku mini-varanduse siis ma ei kavatsegi uut ostma hakata. Ajutiselt otsustasin hoopis oma vana juustukese peale tagasi minna.

Okei, okei. Korra googledasin ka kasutatud õunu. Ma isegi ei tea miks. Mõtlesin, et palju üks kasutatud 5 või 5s ikka olla saab. Äkki oleks ka lahe proovida..? Röögatasin. Norsatasin. Purskusin. Ja panin arvuti kinni. Lollus. Hea turundus, complimenti Apple, aga lollluuuuus.

Ja ma üldse ei saa aru, mis värk mul tehnikaga on. Kuni pool aastat tagasi ütleme, polnud mul kunagi ükski tehnikavidin katki läinud ega ära kadunud. Nüüd 6 kuu jooksul on läbi läinu arvuti, 2 tabletit!!! telefon JA mu imelised blutooth kõrvaklapid. Kusjuures parim on veel see et mõlemad kõrvad klappidel töötavad, pooleks läks keset pead olev peavõru osa. Ja kuna see on naha sisse õmmeldud pole miskit kokku kleepida ka.

Ilmselgelt on mul ilmatu suured karmavõlad. Veri on doonordatud ja vabatahtliku teenistus tehtud. Mis te veel must tahate #pisar

Aga mis eluga peale hakata, kui telefon Instagrami enam ei lahe, Facebook avaneb teo-kiirsel ja kaamera on nii kräpp et pole mõtet üritadagi? Õige vastus - loe raamatut! Paari nädala vältel olen ma lugenud rohkem raamatuid kui viimase aasta jooksul. Okei, tegu pole küll kvaliteetkirjandusega.
Kes teab Percy Jacksonit? Kuigi ma olen juba ammu terve sarja läbi lugenud hakkasin ma uuesti otsast peale, seekord itaalia keeles. Win-win ma ütlen. Kes veel pole seda sarja kohanud - vutt vutt lähimasse raamatupoodi! Harry Potteri alternatiiv antiikaja müütidega, 5+ tegelased, 5+ lugu ja 5+ pahalased/koletised. Nagu Harry Pottergi ei saa Rick Riordani loodud maailmast iialgi küllalt. I need more! (Aga mitte KUNAGI ärge vaadake filmi. Saast. Puhas saast).Kes proovib see ei kahetse.

You Might Also Like

0 comments

Mugavaks lugemiseks ära unusta Momoaari FB laikida

TELLI MEILILE