2/30 - minust räägitakse, et...

1/02/2017

Ma olen uuest challengist nii hyped, et panin 30 päeva küsimused arvuti taustapildiks, ahah. Ilma pikema jututa, täna räägime sellest, mida keegi mulle minu kohta on rääkinud ja mida ma mitte kunagi ei unusta.

Kõige eredamalt tuleb mul sellega meelde üks päev pea 15 aastat tagasi, ajal mil ma olin umbes 5ndas klassis. Ma polnud kunagi "populaarne" laps. Kui ma keskkoolis olles hakkasin enda niši ja huve tajuma, siis põhikoolis olin ma täitsa tavaline hall mass. Ja ma mäletan selgelt, kuidas ühel heal päeval olin ma oma kahe parima sõbrannaga raksu läinud ja koridoris üksi käed risti rinnal põrandat põrnitsesin ja tunni algust ootasin. Ning minuga rääkima tuli üks "poppidest" tüdrukutest. Ma vestluse sisu muidu ei mäleta, aga nii muuseas mainis ta mulle, kuidas 1.klassis tahtis ta nii väga MINU sõber olla (mäletate küll, stiilis kuule hakkame parimateks sõbrannadeks? Davai, hakkame!) ja ma olevat üsna üleolevalt mokaotsast poetanud, ei aitäh.

Endale aru andmata oli mu koolikarjääri edukaim aasta 1. klassis, ja ma isegi ei saanud sellest aru! Ajab ju naerma küll. Päeva lõpuks (me ikka jutustasime terve päeva, mitte ühe vahetunni) sain veel moenippe, kuidas oma outfite tuunida ja ka popp välja näha - keera pikasäärega särgi varrukad küünarnukkideni üles ja tee paar esimest nööpi lahti #fashionista

Ja selline on üks üsna suvaline kild minu elust, mida ma aga mingil naljakal põhjusel mitte kunagi ei unusta,

Kohtume juba homme 3nda postitusega 30st.


You Might Also Like

0 comments

Mugavaks lugemiseks ära unusta Momoaari FB laikida

TELLI MEILILE