3/30 - 5 unelmate paika

1/03/2017

Teisipäev üllatab meid teemaga 5 kohta mida sooviksin külastada. See on nii raske - mul on nii palju veel näha, et ma isegi ei oska täpselt öelda, mida ma veel näha tahan!

Aga laiemas laastus on üks kohtadest mida ma kindlasti ära näha tahan Jaapan! Ma olin eelmises elus vist jaapanlane, ma ei suuda kuidagi muud moodi ära seletada, miks mul nii kauge kohaga nii suur side on. Kultuur, inimesed, JAAPANI KEEL! Kunagi ülikoolis suutsin end isegi A2 tasemele upitada. Ja siis tuli Itaalia armastus peale ja sinna ta jäi. Vähemalt ma oskan oma nime veel kirjutad...

Sama joont minnes kuulun minu nimekirja kindlasti Soul Lõuna-Koreas, sest K-drama, yo! Ja muud mõjuvamat põhjust polegi. Millalgi lugesin Jamie Oliveri ajakirjast pika artikli Soulist ja sealsest tänavatoidust ja see ainult kinnitas mu arvamust - sinna tahan kindlasti!

Siis sattus nimekirja natue üllataval kombel Makedoonia. Eelmisel aastal oli mul Türgis oleval noortevahetusel väga kihvt Makedoonlaste kamp. Ja nad nad suutsid mind oma juttude, piltide ja videotega nii ära võluda, et ma ei suuda Makedooniale mõtlemist lõpetada. Eriti kuna see tundub kuidagi eriti eksootilisena siin Euroopas, kus enamvähem kõik on juba tuttav.

Siis ma tahan minna seljakotiga reisima Itaaliasse. Okei, see on nagu natuke sohi tegemine, ma olen selle risti põiki läbi ju käinud. Aga mitte kunagi seljakotiga! Lihtsalt ilma kiirustamata, üksi või eelistatavalt kaksi külast külla trippida, nautida päikest ja naeratavaid inimesi. Praegu mõtlen Calabria regioonile või hoopis Sardiinia! Muidugi läheksin iga kell ka Sitsiiliasse tagasi.

Ja viimaseks kohaks jääb nimekirjas väga abstarktselt Indoneesia. Mul pole õrna aimugi kuhu täpsemalt ja mida tegema. Aga ma tahan omal nahal kogeda seda natuke "metsikumat" kultuuri, tahan metsades seigelda ja telkida, tahan papagoisid näha ja suvalises järves ujuda. One day. 

Ja selline oli minu väga abstrakne bucket-list. Alles hiljuti kuulus siia ka Portugal, aga see sai just ära nähtud. Algarve oli imeilus, aga tagasi vist ei kipu. Igaljuhul jõuludest Portugalis kunagi varsti täpsemalt. Homseni!

World is You Oyster

You Might Also Like

0 comments

Mugavaks lugemiseks ära unusta Momoaari FB laikida

TELLI MEILILE